Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok Volt olyan pasiról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Volt olyan pasiról akiről azt hitték ő az igazi, és mégis szétmentetek? Akiknek volt ilyen, mi volt az amiért kiábrándultatok?

Figyelt kérdés

2023. aug. 30. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Baszhatom ha nekem ő az igazi, ő pedig mindenki mást jobbnak lát tőlem és semmi sem elég amit teszek érte.
2023. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Össze se jöttünk végül. Kiábrándulás oka: kijelentette 10 évvel ezelőtt, hogy neki gyerekes nő max. szexre kell (már akkoris volt 1 fiam, ma meg már 2 van.)
2023. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az anyja luxuséletének a fenntartása fontosabb volt.
2023. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem abrándulok ki azokbol akikben én az igazit látom. Csak mivel elhagynak így kényteken vagyok megemészteni.

De attól még velük lennék, de nekik más a prioritás.


Pl egyik exem azert ment el mert talált egy pénzes nőt. Ő anyagi szempontokat néz komoly kapcsolatokban.

Másik exem meg egyszeruen soha az életében nem akar családot gyereket de azzal eteti a nöket és kb 4 évente lecseréli mindet. Igazából ö ilyen "átverős", de hosszu normális kaocsilatai vannak, de így.


Bennük én hiába láttam hogy Nekem ők az igazik mert szerelmes vagyok tetszik harmonikus az együtt élés és ninden maga a tökéletesség, és életem végéig lennék vele, nekik mások a szempontjaik viszont egy kapcsolatról.

2023. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak megjátszotta a szerelmet.
2023. aug. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2 dudás egy csárdában, egyikőnk sem nőtt még fel lelkileg az elköteleződéshez sajnos. Azóta már megházasodott mással...
2023. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szinte szóról szóra az történt, amit a 2es válaszoló is leírt. Többször ki is emelte, mintha hülye lettem volna, és nem értettem volna az első ilyen jellegű megjegyzést. Szexre használt addig, amíg meg nem untam az egészet.
2023. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első nagy szerelmemre sokáig azt hittem. 18 voltam, mikor összejöttünk, akkoriban nem kergettem már lázálmokat, próbáltam reálisan nézni a dolgokat, és úgy értékeltem, hogy nagyon is összeillünk, ő lesz nekem az igazi.

Aztán elkezdtünk 'elfejlődni' egymás mellett, egyre kevésbé éreztem ezt a harmóniát. Főleg a minőségi együtt töltött időt hiányoltam, de úgy tűnt, minél jobban erőltetem, annál kevésbé van kedve hozzá. Végül az alkohol tette fel a pontot az i-re, egyre durvábbak lettek az átbulizott alkalmak, amit viszont már egyáltalán nem tudtam tolerálni. Egy konkrét eset után ábrándultam ki belőle végleg. Úgy leitta magát, hogy a barátai is alig bírták hazavinni, engem hívtak az éjszaka közepén, hogy menjek érte. Kerestem őket, de már addigra továbbálltak, és mire hazaértem, a kedvesem otthon volt ugyan, csak magára csukta az ajtót és a zárban hagyta a kulcsot. Kicsukott engem egész éjszakára a lakásunkból, és semmire se reagált, nem tudtam felébreszteni, akárhogy csengettem, dörömböltem, hívtam a telefonján, stb.

2023. aug. 31. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Behúzták egy vallási szektába, ahova rendszeresen pénzt kellett beadni, ekkor lett elegem.

Aztán ő is kijózanodott, de már késő volt.

2023. aug. 31. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló, mint #8-nál, de nálam nem volt kiábrándulás. 19 évesen összejöttünk, évekig együtt éltünk, 25 évesen szétmentünk. Nem volt semmi komoly dolog, szimplán annyi történt, hogy együtt váltunk felnőtté, és amíg kamaszként nagyon összeillettünk, addig fiatal felnőttként már nem. Ő rájött, hogy más nő illik hozzá, én rájöttem, hogy más férfi illik már hozzám. Nem csaltuk meg egymást, sőt, nagyon szerettük egymást, csak mindketten boldogtalanok voltunk és hiányzott valami az életünkből. Így inkább elváltak útjaink. Azóta is nagyon jó barátok vagyunk és én azóta sem találtam olyan srácot, akivel annyira egy hullámhosszon tudnék lenni, mint amilyen vele voltam 20 évesen. Neki van párja, de szokta mondani, hogy szerinte sose fog olyan nőt találni, akivel annyira kiegészítik egymást, mint mi a húszas éveinkben.
2023. aug. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!