Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van az egyik streamernél akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az egyik streamernél akit nézek egy csaj a chaten aki nagyon tetszik. Hogy közelítsem meg? Mi lenne a jó első lépés?

Figyelt kérdés
Van egy lány a Geenya nevű streamernél aki nagyon teszik. Külsőleg és a humora is nagyon bejön. Egyszer még személyesen is láttam a Köki plázába de nem mertem személyesen kezdeményezni.

#Twitch #Geenya
2023. nov. 8. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Hát pedig ha legközelebb látod személyesen a plázában és egyedül van, az tökéletes lenne erre.

Mondjuk szerintem ne azzal indíts, hogy a stream-en láttad, hanem hogy nagyon szimpatikus és lenne-e kedve ismerkedni.

2023. nov. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Sztem meg azzal indítson, hogy valamit már tud róla, ne azzal, hogy szépen veri vissza a fényt.
2023. nov. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
#2: Nem tudom milyen jellegű stream-ről van szó, de lehet azért lenne pont off a csajnak, mert nem tartja valami sokra azokat, akik ilyesmit néznek.
2023. nov. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!