Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedek fordítva és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedek fordítva és rontok el mindent, mint ahogy akarnék?(nem tetszik a pasi)

Figyelt kérdés

Van egy kollega akinek tetszem, nekem ő nem.

Ez miatt távolságot tartanék, nem beszélgetnék vele, közömbös fejet akarnék vágni, de minden balul sül el.

Véletlen mert készületlenül ért mikor kérdezte van e barátom, így azt mondtam nincs. (Tehát szabad prédának lát)

Aztán kényszerből mondtam el hogy messengerem van, mert nem vagyok közösségin és nem akarom hogy utánam nyomozzon egyéb oldalakon, így terelésképp hogy ne más vonalakon kattogjon engem keresni, ki kellett adnom neki vmit holott én nem akarok vele írkálni.(tehát írkálgatnom kell vele)

Aztán nem akarok vele szóba állni, de mondta hogy csinált vmit, menjek vele nézzem meg olyan büszke rá, igy nem akartam bunkó lenni hogy nem, és persze még dícsértem is, hogy jó ötletei vannak. (Tehát beszélek vele de még dícsérgetem is)

Aztán olyan ia volt h épp vonalban voltam de beszélni akart velem így jeleztem neki hogy várjon már egy kicsit mert nekem épp kapcsolnak vkit,(megint az hogy nem akartam bunkó lenni hogy elküldöm h telefonálok nem érek rá), aztán tök hülyén éreztem magam hogy minek váratom amúgy?ez miatt ezt palástolva elkezdtem érdeklődni hogy hova megy mikor jön(mimtha érdekelne mert valamit nyögnöm kellett arra amiért én leállitottam menet közben hogy várjon mintha beszélni akarnék vele)

(Tehát beszélni se akarok vele.de még én állítom le őt! Aztán még érdeklődést is mutatok, ha megy valahova mintha hiányozna nekem ha épp nem a cégnél van!!)

Vagy olyanokat csinálok direkt hogy ne tetszek neki de amikor rákérdez, valahogy "elszégyellem magam", és magyarázkodom, hogy változtatni szeretnék benne és jobb lenni. És értékeli az igyekezetem, ami meg olyan, mintha én tetszeni akarnék neki.


Szinte minden egyes szitu homlokegyenes sül el teljesen másképpen mint ahogy én akarnám.

És állítom úgy jövök le neki hogy barátom sincs, ő nekem tetszik, hiányzik ha nincs bent, szeretek vele beszélgetni, és birom őt és tetszeni akarok neki.

Nekem meg az kéne hogy nézzen már ki magának helyettem inkább mást.

A direktkommunikáció túl nyers lenne, én azt nem vállalom be hogy elküldöm nyíltan hogy kopj le nem állok veled szóba-munkahelyen..



#fordítva bekötve
2023. nov. 7. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Mert elmebeteg vagy, és ha nem tennéd ezt akkor nem tudnál miről kérdést írni gyikre és abba belehalnál, mert annyira élettelen vagy.
2023. nov. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, ezt még olvasni is fájdalmas volt.

Nekem is az jön le, hogy nálad valami nem kerek, iszonyat túltolod, éretlen és szerencsétlen vagy, már bocs. Nagyjából te sem tudod mit akarsz...

Miért kéne vele írogatnod?

Velem valahogy még sosem fordult elő olyan, hogy valaki nem tetszett és én mégis szerencsétlenkedtem és folyamatosan ennek az ellenkezőjét kommunikáltam. Felnőtt ember ennyit ne tudjon közvetíteni a másik felé, az azért elég pára.

2023. nov. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hiába nem tetszik, de a lelked mélyén mégis valami tetszhet benne: az, hogy veled foglalkozik, jó a személyisége, ügyes a munkájában, stb.
2023. nov. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!