Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mindig az exemet szeretem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig az exemet szeretem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Féléve szakítottunk 3év 8hónapig jártunk.

3fiúval is próbálkoztam.Most 2 hónapja vagyok együtt a 3.al.

Szeretem csak, rossz hogy nem hasonlít az exemre.Figyelmetlen nem törödöm.Az exemnek van barátnője de tudom engem szeret.Mi nagyon szerelmesek vagyunk még mindig egymásba.

Ki lehetne még békülnünk?

Hogyan?


2010. okt. 19. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
honnan tudod hogy szeret?miért szakitottatok?Azt mondják csak a káposzta jó ujramelegitve... nem tudom de ha tényleg szeretitek egymást akkor állj elé vagy alakitsd ugy hogy legyen közös pár jól eltöltött órátok ami után rájön amit te már tudsz:nem tud nélküled tovább élni
2010. okt. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elsőnek ne hülyítsd tovább a mostani barátod, mert nem érdemli meg.Ha pedig van barátnője az exednek akkor várj-ha nem komoly akkor úgyis vége lesz hamarosan és akkor újra szabadon együttlehettek. Ha jól megvannak akkor jobb ha békén hagyod őket mert igy fair.
2010. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!