Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan komoly dologgal állok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan komoly dologgal állok szemben hogy szeretem az exemet, aki elhagyott már több mint fél éve mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Komoly problémával állok szemben.. Szerelmes vagyok még az exembe,pedig már lassan fél éve elhagyott mert nem tudta elviselni a rossz tulajondságaimat.. Hogyan tudnám ezt az egész dolgot úgy visszahozni hogy legalább írni tudjak neki vagy jelezni hogy mit érzek. Mert mindenhonnan kitörölt ahonnan csak lehet, én próbáltam magamat túltenni ezen a kapcsaolaton, de az van hogy volt új barátnőm is de ő is észrevette hogy szerelmes vagyok az exembe... És nem akarok macska - egér játékot üzni... Valakinek ha van valami megoldása nyugodtan írja meg,lehet sokat fog tudni vele segíteni !! Előre is szeretném ezt a dolgot meghálálni..
2010. nov. 30. 11:56
 1/3 komasa ***** válasza:
Nem vagy egyedül a problémával, én is szeretnék segítséget hasonló ügyben! Én is köszi!
2010. nov. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nos örülök neki hogy ebben az ügyben nem vagyok egyedül.. Egyszerüen nem tudom a nőket megérteni és őt miért viselkedik így.. Mikor ismerkedtünk akkor tiszta más volt mint az utóbbi időben viselkedett. Egyszerüen nem értem ezt a gondolkodást. Pedig ha tudna mennyire szeretem őt... Köszönöm a válaszodat ....
2010. nov. 30. 12:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Aminek egyszer vége lett, nem érdemes folytatni...

De ha mindenképp akarsz adni magatoknak egy utolsó esélyt, akkor csináld ezt:

Keresd fel valamilyen módon, telón, msn-en személyesen stb és mondd, hogy szeretnél beszélgetni. Mikor kettesben vagytok nézz mélyen a szemébe, karold át a derekát és mond neki, hogy még mindig szereted. Ez egy csajnál, akiben még van egy icipici érzelem biztos működik. Persze ha elég romantikusan csinálod.

Még engem is megingatna a dolog, pedig eléggé, hogy is mondjam, "utálom". De ez erős szó rá :) A legerősebb nőt is megingatja egy ilyen vallomás.

2010. dec. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!