Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még nem vagyok szerelmes, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem vagyok szerelmes, de vele maradjak, hátha? Úgy érzem az exemet szeretem még. Tovább lent.

Figyelt kérdés
Járok egy fiúval egy hónapja,de nem vagyok belé szerelmes csak úgy vagyunk..Az leszek?Valamelyik nap álmodtam egy hülyeséget az exemmel akivel 8 hónapig voltunk együtt aztán én szakítottam h már nem szeretem de most meg nagyon úgy érzem h "ő volt az igazi"..Mit tegyek?:/
2011. aug. 4. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Mi a lóf@szért mész bele egy kapcsolatba úgy, hogy nem érzel semmit a srác iránt? Most közlöd vele, hogy semmit se érzel vele, ezzel összetörve a szivét. Szédületes, hogy egyes nők mennyire belef0snak mások érzéseibe. Szánalmas ribi.
2011. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Tehát a srác nem néz ki olyan jól, mint az exed. Hagyd ott, ne hülyítsd tovább!
2011. aug. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de érzek a mostani barátom iránt is valamit,csak nem szerelmet! az exbarátomnak a külseje nem tetszett de a belsője nagyon jó volt.. a mostaninak szinte mindkettő jó de van pár szokása ami nagyon tud idegesíteni..:S
2011. aug. 4. 12:53
 4/7 anonim ***** válasza:

az kedves volt :D

nos,annyit tudsz tenni,hogy mindenképp eldöntöd ki is kell valójában, Hosszasan gondolkozz,nehogy megint hamarabb cselekedj a kelleténél. Ha eldöntötted akkor szakíts az újjal,mondván szereted a régit.Ha az új kell,temesd el a múltad az újért :D ilyen egyszerű

2011. aug. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 B.angel ***** válasza:
Attól még igazam van, mert kitörlöd a kommentemet. :)
2011. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
milyen kommentedet? én semmit sem töröltem :O
2011. aug. 5. 13:13
 7/7 anonim ***** válasza:
A kérdező nem is tud kommentet törölni, csak a moderátorok.
2011. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!