Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen alternatív megoldásokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen alternatív megoldásokat javasoltok?

Figyelt kérdés

20/F

19/N

Jelenleg màr volt párom...gyakorlatilag szünetelünk. Szeret, szeretem, hiànyzunk egymásnak, de mégis egyedül szeretne lenni mert helyre szeretné hozni a dolgokat a fejében. A szitu igazából csak annyi hogy minden nap délutánosban dolgozik így semmi időnk nem volt egymásra. Elkezdte a munkahelyéhez kötni a jót, és hozzám a rosszat mert abban a kis időben amikor együtt voltunk csak vitáztunk.

Ír minden nap, de nem találkozunk ("ideje sincs")

Ma mégis össze hozott a sors egy találkára, meg akart ölelni és puszilni, de hátráltam. Mégse hagyom azért hogy jàtszon velem ha már így döntött hogy szünetet akar...aztán csak sétáltunk szótlanul, láttam hogy rosszul esett neki. Elköszöntünk, írkáltunk ma is egész nap.

Hiányzik. Vissza szeretném kapni. Úgy vettem észre hogy fél elmenni más melóhelyre, fél változtatni, azt hiszi hogy szereti azt a helyet de csak azért érzi így mert amig ott van addig nem kell gondolkodnia az életéről, se rólam.

Mit tanácsolnátok a helyemben?



2016. okt. 26. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor egy pár szünetet tart, akkor kukázódik a kapcsolat.
2016. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szünetet akar = szakított. Kész, pont.

Nekem is bemesélte az exem, hogy szünetet kér... Kb. másfél éve szrik a fejemre, még jó, hogy két hét után felfogtam, hogy ő így szakított, csak gyáva volt kimondani.


Ha kicsit is oktondibb vagyok, akkor még mindig várok rá.

2016. okt. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!