Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan nők, akik tőlük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők, akik tőlük fiatalabb férfi mellett keresik a boldogságot?

Figyelt kérdés
32 éves férfi vagyok. Boldogság alatt tartós komoly kapcsolatra gondolok.

2023. nov. 11. 07:11
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Nemcsak keresem, meg is találtam. Persze ebben segített hogy 10 évvel nézek ki fiatalabbnak a koromnál.
2023. nov. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Pár év számít?


Én 28 vagyok, párom 26.


20 éves elsőéves egyetemistaként pedig egy 17 éves gimis srác volt a barátom. Akkor majdnem mindenki élve eltemetett a döntésem miatt, most senki nem szól be :D

2023. nov. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyen párokat. Mégis mikor társkeresőztem és rám írtak sokkal fiatalabb "gyerekek", nem tudtam komolyan venni. Mindig az volt bennem, biztos fetisiszta vagy én lennék a szamár, mert nem akad ló, vagy a luk az luk, vagy nincs hol laknia... Szóval nem tudtam elképzelni egyenrangú kapcsolatot max +/- 5 év.
nov. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Ott kezdodik, hogy ket ember konkretan egymasba szeret, es a korkulonbseg nem az oka, de nem szamit.
nov. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
71%
1-2 év nem számít, de van az a pont, ahol már nem tudom "kislánynak" érezni magam a férfi mellett, így nem tudnék beleszeretni. Egy valaki volt, aki saját magával egy korosztálynak hitt, de én tudtam, hogy ö 36, én 42. Ez nekem nagyon sok volt, tisztában voltam vele, hogy én már nagyon hamar öregasszony leszek, ő pedig nagyon vonzó lesz még 15-20 évig. Vagyok annyira nárcisztikus, hogy nem akarom öregasszonynak érezni magam a párom mellett, még kaland esetén sem. Próbáltam amúgy, nem azért, mert fiatalabbra vágytam, hanem mert nem akartam foglaltakkal kezdeni és adta magát, hogy akkor marad a fiatalabb, de az ágyban úgy éreztem, hogy borzasztó kezdő és merev, nem arra vágytam, hogy rajtam gyakorlatozzon bárki is. Komoly kapcsolaton el se gondolkoznék fiatalabbal. Úgy igazán vonzódni 5-6-10 évvel idősebbekhez tudok, de nyilván nem mindenkihez. De nem kérek privátot, ezt a korszakomat lezártam, épp elég megküzdeni az elkerülhetetlen szívügyekkel, keresni már nem keresem.
nov. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha szingli lennék, kb. 10 évvel fiatalabb férfit keresnék. Nagyon nem vonzanak a 40 feletti, lelakott apukák.

42n

nov. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Nem ott kerestem, de ott találtam meg a boldogságot. A párom 6 évvel fiatalabb nálam. Látszani nem látszik, mert engem mindenki annyinak tippel, amennyi az ő kora. Mi tudjuk, mennyi az annyi, de nem számít.
nov. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
35 vagyok, ismerek egy 25 éves srácot, aki tökösebb és érettebb, mint bármelyik 40-es ismerősöm, simán összejönnék vele. Ő viszont sajnos nem, de a lényeg hogy 10 év szerintem tök oké, felnőttek vagyunk, nem gimisek.
nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
56%
A pillanatnyit esetleg. A válásom után gondolkoztam rajta, hogy lelkes fiatal fiúkkal töltöm ki az estéket, de aztán túl tapadósak lettek, inkább elengedtem.
dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Nem kerestem, de mikor jött, nem utasítottam el. Azóta is megvan...
dec. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!