Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan nők, akik tőlük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők, akik tőlük fiatalabb férfi mellett keresik a boldogságot?

Figyelt kérdés
32 éves férfi vagyok. Boldogság alatt tartós komoly kapcsolatra gondolok.

nov. 11. 07:11
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
38%
nincsenek
nov. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
5%

Pótanyuka nem lennék, ne haragudj!


Ha esetleg max. 5 évvel lennék idősebb, akkor még talán. De már egy tízes korkülönbség is egy kicsit "generációs szakadék".


Most 40 éves egy olyan férfi ismerősöm, aki szemmel láthatóan még mindig "szerelmes kicsit belém". De már tudom, hogy plátóivá alakult az idők folyamán. Én 49 éves vagyok, és korábban többször elutasított.


Én ezeket az elutasításait már komolyan vettem és igyekeztem érzelmileg leválni róla, ami elég nagy munka volt. Tekintve, hogy krízishelyzetben nyújtott segítséget korábban és így beszélgettünk mindig többet, egyre többet. Lassan kialakult egyfajta bizalmi légkör közöttünk.


De nem, ez már tudom, hogy részemről nem működne. Tényleg határozottan utasított el. (Van neki más, mondta.) Én már csak barátilag tudok emlékezni rá. Másképpen nem mindig megy.

nov. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
25%

Az utolsó mondatom kicsit félresikerült. Szóval azt próbáltam érzékeltetni, hogy ezek a kapcsolatok inkább illúziók és ritkán tartósak.


Most van egy olyan "pár"-kapcsolatom, amely szintén szakadozófélben van. (Itt az exbarátnő kavart be addig, amíg én fáradtam el nagyon.) Minden módon igyekezett kisajátítani ezt a pasit. Gátlástalanul, akadályt nem ismerve.

nov. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
44%
valakinek szófosása van
nov. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
19%
#3 akkor írjál könyvet az életedről, de azt legalább mi döntjük el, hogy elolvassuk-e vagy sem.
nov. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

Privátban írtam Kérdező a trollokat kikerülve!


3-as, 4-es válaszoló.

nov. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Nem kaptam üzenetet.
nov. 11. 10:07
 8/34 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom van e olyan nő.

Az viszont tudom hogy én nem keresném tőlem fiatalabb férfi mellett a boldogságot.

nov. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
15%
A nők inkább a Hugh Hefnereknél keresik a "boldogságot".
nov. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
9%
40-50eves no orulhet ha egy 30 eves fiatal bika ra nez egyaltalan.
nov. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!