Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen? Érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Érdemes lenne “fejest ugrani” egy új kapcsolatba, hogy nem érzek semmit? Később alakulhatnak ki érzelmek? Vagy egyenlőre maradjon minden így ahogyan most van?

Figyelt kérdés

Nyilván ezt “csak én tudhatom”. Van egy srác akivel egy hónapja randizgatunk és szexelünk, sok időt töltünk együtt és sokat beszélünk.

Én a legelején mondtam neki, hogy nem akarok semmi komolyat ugyanis kb 2 hónapja költöztem el az exemtől és végre egyedül lehetek, kicsit élvezni akarom.

Ami az érdekes a dologban, azt mondta ő szeret.. amit én nyilván nehezen hiszek, mert nem is ismer semennyire és ezt közöltem is vele, erre azt mondta az nem számít.

Én még nem érzek semmit.


nov. 12. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem.

Lehet az én komplexusos meglátásom, de ha 2 hónap alatt már van egy új, jelölt, akkor a következő hónapokban lesz több is.

Ezen a kiélős időszakon meg át kell menni, hogy aztán nem menjen egy rendes kapcsolat rovására.

Meg hát látod, te magad is hezitálsz. Majd az lesz az igazi, akihez magadtól akarsz költözni még mielőtt szóba hozná.

nov. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

láttam már rá példát hogy a pasi bizonyít és a nő végül bele szeret úgy hogy kezdetben be se jött neki.


szóval igen érdemes randizni vele programokat szervezni megismerni legfeljebb nem jön össze és akkor mi van xd?

nov. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!