Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert hivott az egyik pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hivott az egyik pasi ismerosom ven lanynak ?

Figyelt kérdés

Volt ,hogy o is tobbszor hivott randira ,de enekm max haver ...Aztqn egyszer csak meg.kapom te ven lany leszel (a tobbit nem reszleteznem !!!)

Ez most mire volt jo ?


nov. 12. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyes férfiak ilyenek...


Amíg hiszik, hogy megszerezhetnek, kedvesek, nagylelkűek, udvariasak, aztán az elutasítás után előjön az igazi énjük.


Kb olyan ez, mint amikor egy buliban kedvesen (!!!) visszautasítottam egy fiút, minek hatására közölte, hogy úgyis csúnya vagyok. :D Fuck logic.


Nem érdemes ezen pörögni, szánalmas az ilyen férfi. (Persze szerencsére nem mind ilyenek.)

nov. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fájt neki a visszautasítás aztán vissza akart szúrni. Gyerekes, ez van.
nov. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Lehet ezzel jelezte, hogy Ő elengedi a témát, tehát a részéről vénlány is maradhatsz, csak nem tud jól fogalmazni, miként Te írni.
nov. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Mert visszautasítottad. És milyen jól tetted! Kapcsolatban is csak sertegetne és lehuzna.
nov. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is bantja a visszautasitasod es bantani akar, manipulalni. De amugy nem ismer mast, hogy allandoan teged akar?
nov. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!