Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kéne a pénz, szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kéne a pénz, szerintetek bevállaljam ezt?

Figyelt kérdés

Már sokfelé nézegettem suli mellett végezhető munkát, csak kevés időm van és kéne nagyon a pénz.

Van egy festőművész ismerősöm, aki elsősorban aktokat fest, és nemrég mondta hogy lefestene engem, megegyezés szerinti árat fizetne érte, gondoljam át. Ti belemennétek ilyenbe? Ez még nem rib@ncság nem? Mi a véleményetek?


2010. okt. 20. 09:08
1 2
 1/13 anonim válasza:
65%
Ez meg nem "ribancsag" de az ilyennel szokott kezdodni...
2010. okt. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igen , vállald be
2010. okt. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
szerződést nézd meg alaposan, pláne akisbetűs részt nincs e még valami mellékes tennivalód a pozolás mellett :)
2010. okt. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem rib@ncság. Ebből csak gondolom egy festmény fog készülni, nem úgy mint fotózáskor, hogy igazából bárki kezébe belekerülhet. Úgyhogy még csak megtudni sem fogja senki ha nem mondod el.
2010. okt. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetekben az a bokkeno, hogy szokott lenni valahol egy rejtett kamera, ami mindent felvesz. A video felkerul a netre, az ismerosod megkapja erted a penzt, te meg abbol a penzbol a "megegyezes szerinti arat". Vagy egyaltalan nem ilyen kepmutato a vilag, es nincs semmilyen kamera elrejtve...:D
2010. okt. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Olvasd el a szerződést mindenféleképpen és a kamerás dolgo is igaz lehet.Amúgy ha nem lenne barátom akkor lehet kipróbálnám, de ha nem akarsz ilyet, bár tény h. könnyű pénzkereseti lehetőség,akkor inkább menj el diákmunkára, az legalább tuti legális és rugalmas időbeosztású.Vagy vállalj takarítást, örekgeknél kertrendbe tartást, télen hólapátolást stb.
2010. okt. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Nem ribancság, simán bevállalhatod, de igen, mindenképp írjatok egy szerződést arról mit KELL és mit NEMKELL csinálnid a festés előtt-közben-után. :) Ha szép és dekoratív vagy, szerintem simán.. na meg ha már elmúltál 18. Mivel ha szerződést írtok annak nyoma van, és az illetőt elő tudják érte venni ha rájönnek. Ha nem írtok szerződést akkor meg vállald a következményeit .
2010. okt. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszi a hasznos válaszokat!

(20 éves vagyok.)

nem is mennék bele másba, csakis a festésbe.

2010. okt. 20. 18:02
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs visszaút:)
2010. okt. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Charlie Manson ***** válasza:

Azért azt is mérlegeld, hogy egy festményen is lehetsz felismerhető. És ha az a kép kiállításra kerül, netán újságba, vagy akár még a netre is..

Bár jó magam nem ítélnélek el, mivel ha nincsennek hozzád hasonló vállalkozó kedvű lányok-fiúk, sok nagyszerű képzőművészeti remek, nem készülhetett volna el :)

Szóval éppenséggel bevállalhatod, ha azzal is tisztában vagy közben, amit fent írtam.

2010. okt. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!