Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a terroristák elrabolnák a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a terroristák elrabolnák a barátnődet/barátodat mennyi pénz lenne a maximum amit az elengedéséért adnál?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 18:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

Bármennyit megadnék, de nem tudnék semmit, mivel nincs egy fillérem se... valószínűleg megpróbálnám kiszabadítani akár az életem árán is


22/L

2011. júl. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 napietus ***** válasza:
39%
a férjemért minden követ megmozgatnék. nincs maximum összeg, kihoznám onnan, bármi az ára. egyébként a legtöbb kormány a NATO-n belül nem tárgyal terroristákkal, inkább megpróbálják a túszt kiszabadítani. tudnám, kihez forduljak :)
2011. júl. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 napietus ***** válasza:
52%
első, magánakciókba kezdeni ilyen helyzetben semmi értelme, csak a túszt és magadat is veszélybe sodrod. vagy fizetni kell az elrablóknak, vagy fizetni valakiknek akik kihozzák, vagy a hatósághoz fordulni, aztán lesz ami lesz. ez a 3 út van.
2011. júl. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
bármi baja esne saját kezemmel ölném meg őket... amúgy is ismerek 1-2 idegenlégióst azt tudom hogy az egyik deszantos volt a másik meg nem mondhatta meg de testvérek elsőnek nekik szólnék meg 1 shaolinos haveromnak így négyen átmegyünk és kihozzuk, vagy szólok osztálytársam apjának aki telefonál egyet és meg van oldva a dolog...
2011. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
előző vagyok különben is terroristákkal nem tárgyalunk se én se az állam se a hatóságok
2011. júl. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
csak azért kérdem,hogy megtudjam hogy a ti szemetekben mennyit ér a barátnőtök/barátotok ha pénzbe kellene mérni.
2011. júl. 31. 19:12
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Amint látod a válaszok alapján, megfizethetetlenek... :)
2011. aug. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én elöször nagyot néznék hogy mire számít hogy elrabolja egy ilyen csóró programozó barátnőjét,Aztán meg hát nem tudnék semmit adni érte. De mondjuk kiváltanám magammal.
2011. aug. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 KartoffelKatze ***** válasza:
Én bármit megadnék a kedvesemért!
2011. aug. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Bármennyi megfizetnék a barátomért, csak lenne pénzem. Minden követ megmozgatnék. Mindenhonnan pénzt kérnék kölcsön ha kell életem végéig törlesztem, eladom az összes holmimat, vagy akármi. Életem végéig száraz kenyéren és vizen élnénk egy fedetlen kunyhóban, de legalább ketten ^^
2011. aug. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!