Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvethető ez miatt szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvethető ez miatt szakítani?

Figyelt kérdés

Adott egy pár és az egyik egészségügyi okok miatt nem tud rendszeres szexuális életet élni. Mondjuk évente 1szer van szex. Sokan elitélnék az egészséges felet mert ez miatt szakítani akar? Mert persze tudja h a másik nem tehet róla, de attól a tény az tény marad az hogy konkrétan nincs szex. És szerintem nem elvarható egy egészséges embertől legyen az nő vagy férfi hogy kényszer cölibátusban élje le az életét....

Mit gondoltok?



nov. 14. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Azt gondolom, hogy AKÁRMI miatt lehet szakítani, magánügy.


Ha engem kérdezel, szerintem 50 fölött, ha az ember maga mögött tud több évtizedet a kapcsolatban, akkor szép dolog ilyen körülmények közt is együtt maradni. (De nyilván így sem muszáj.) Fiatalabb korban meg nem hinném, hogy bárki is elvárhatná egy embertől, hogy kvázi cölibátusban élje le az életét.

nov. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem várható el, főleg fiatalabb korban, hó szex nélkül élje le élete hátralévő részét. Vagy felhoznám a nyitott kapcsolatot, mint felvetés, vagy ha nem működik, akkor sajna nagyon fájó szívvel, de előbb utóbb szakítás lenne a vége.

26n

nov. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az egészséges 32 éves a másik 38
nov. 14. 16:01
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
38 évesen még túl fiatal vagy az ilyen ritka szexhez! 2es voltam
nov. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akármi lehet valid ok a szakításra, ami az egyik felet zavarja. Ilyen fiatalon én biztos nem bírnám szex nélkül.
nov. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy kolléganőm, akinek udvarolt egy férfi, aki elejétől fogva őszinte volt és elmondta a lánynak, hogy van felesége, de egy betegség miatt tolószékbe kényszerült. Mivel emiatt nem tudtak szexuális életet élni és

a férfinak hiányzott a szex, ezért keresett magának partnert. Nem kifejezetten szeretőt, hanem annál kicsit többet, mert extrém sportolt a fickó és oda is mindig magával vitte a kolléganőmet. Viszont azt is őszintén elmondta, hogy nagyon szereti a feleségét és sosem fogja magára hagyni. Eleinte azt hittem, kamu a sztori, de egyszer láttam a feleségével és igaz volt a háttértörténet. Aztán persze bonyolódott a sztori, mikor a kollegina beleszeretett a fickóba, végül koppant is nagyot, mert nem lett válás, ahogyan azt előre meg is mondta.

nov. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélem el, mert én se lennék ilyen kapcsolatban. Párom lassan 50 éves és minden nap tud és akar is szexelni.
nov. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen helyzetfüggő és személyfüggő. Meg lehetne érteni és nem feltétlenül vagy nem minden esetben megvethető. Ha ez az egész kapcsolat kárára megy, akkor abszolút érthető.


Egy lánybarátom exe mozgásszervi betegség miatt nem volt már hajlandó a szexre és ebben konkrétan megromlott a kapcsolatuk. Illetve a lány akkor még úgy gondolta, hogy szeretne valakivel családot és ezzel az emberrel nem lehet. Aztán most úgy néz ki, hogy mégsem lesz már senkivel sem család. ^__^"" Már nem is akar. De vele akkor-sem folytatta volna a nagy semmit. Igazából tisztelettel váltak el és közös ügyekkel haverok maradtak. Amíg az illető meg is halt több baj miatt. Ez végül szomorú történet is lett.

nov. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék ilyen emberrel párkapcsolatban, mert számomra szükséges és fontos a kielégítő szexuális élet. Ez nem az.
nov. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!