Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdenél egy 20 évvel idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenél egy 20 évvel idősebb férfival?

Figyelt kérdés
Kort is irjatok és hogy miért nem.

nov. 16. 07:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
81%
Mert nem vonzanak az apámkorabeli pasik. 26
nov. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mert öreg hozzám.
nov. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben nagyon izgalmasnak találtam, de nem volt ilyen kapcsolatom, sem komoly, sem laza. A nálam legidősebb párom 5 évvel járt előttem.
nov. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Csak laza kapcsolatom volt 18 évvel idősebbel 2 évig. Párkapcsolathoz sok az a 18 20 év.
nov. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert már 10 évnél is nagyon jelen van sokszor az, hogy edukálni akar az idősebb fél.

Nem rosszindulatból, csak segíteni akar, aminek vannak + és - hozadékai is.

nov. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
49%

Nem mert mindig van vmi bajuk.

Pl te nem látod mi a különbség magad es a hozzád képest 20 évvel idősebbek közt?

Más már a szaguk is, műfoguk van, az orrukbol fülükből is vágni kell a szőrt is, máshogy öltöznek, engem pl az is kiakaszt ha fecskében vannak meg kockás pizsamában, aztán tele vannak szeplőkkel vagy szemölcsökkel már, kusza szemöldökük van, aszott fejük vagy arcbőrük, olyan kiegészítőket hordanak pl.ora ami kb apámnak van, ez mellett meg pl nem lehet velük csikizőset játszani vagy akárhogyan is de bomolni hancúrozni hülyülni, meg rigolyásak beleszólnak abba hogyam mosogatok hova teszek le egy poharat ezekbol az jön hogy mindent rosszul csinálok meg idegesítem..

nov. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
76%
Előbb gondold át mi vonz benne,érzel e iránta valamit..mióta ismered mi fogott meg benne?
nov. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
0%
Attol függ te hány éves vagy
nov. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
66%
Mivel negyvenes heteró férfi vagyok ezért nyilván nem kezdenék vele.
nov. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem, még hozzá abból az egyszerű okból kifolyólag, hogy kis túlzással akár az apám is lehetne. Egy kapcsolatban 20 év korkülönbség rengeteg.
nov. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!