Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolom lenne a csajozással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolom lenne a csajozással férfiként?

Figyelt kérdés

[link]


Ez én lennék, ha férfinak születek. Gyakran kapjuk meg, mi nők, hogy ha férfinek születtünk volna, akkor bezzeg, illetve a saját a férfi verziónk balra húznánk.

Íme!


Ugyanezt tudom javasolni az itt hisztiző pasiknak is. Nem kell ellopni senki fotóit, suerkeszd át a saját arcod a női verziójára, és tinderezz azzal!



nov. 16. 08:24
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, nem lenne gond a csjozás.
Nő vagyok, gond lenne.
Férfi vagyok, nem lenne gond.
Férfi vagyok, gond lenne.
13 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Ennek a fiúcskának egy férfihoz annyi köze van, mint nekem a kosárfonáshoz.

Kissé más egy kelendő nő, férfi verzióban.

nov. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Sikeresebb lennék, ha férfinak születtem volna! Az élet minden területén....
nov. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszel. N
nov. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%

En soha nem is akartam volna ffi lenni. Fene se hajkurászná a nőket. Nem birnék eddig lesüllyedni hogy alájuk rendeljem magam, gentlemanként ráadjam esőben a kabátot meg ezek.


Amugy nekem egy pasi azt mondta ha ő nő lenne szétszívatná az osszes pasit és nagyon nehezen kapnák őt meg.

nov. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem lenne gondom a pasi verziómmal, magamnak tuti nem jönnék be 😁


[link]

nov. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj én is megcsináltam és elokádtam magam :D Pedig nem tartom magam csúnyának nőként
nov. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
A snap chaten jobbak a pasi képek
nov. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#5

Szerintem aranyos, de mindenképpen másik frizurával. 😂

nov. 16. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!