Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézik le azt aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le azt aki a csajozással egy tanfolyamon ismerkedik meg?

Figyelt kérdés

Miért gáz,ciki,para?

Miért vélekednek az emberek úgy, hogy egy ilyen tanfolyam,kurzus vagy egyéb az semmit nem ér,pénzkidobás.

Gáz ha e nélkül nem megy?

Nekem pl nem csak a csajozáshoz nincs bátorságom,de még egy ilyen tanfolyamra lemenni se. Mondjuk pénzem se.

Akik szerinte ez nem jó mivel tudják alátámasztani?

Tényleg haszontalan amit ott előadnak?



2015. aug. 12. 12:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Bátorságot nem fognak adni.
2015. aug. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem ér semmit sem. Egy ismerősöm beiratkozott, s kijárta a tanfolyamot. Nem lett sikeresebb a csajozás terén. Sok sablon dumát betanítanak, de ha a te személyiséged másmilyen, mint amit beszélsz, úgysem leszel hiteles, csak szerepet játszol.
2015. aug. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha enélkül nem megy. Egyszerűen nem kell rágörcsölni a csajozásra, lágy természetes. A csajok is csak emberek, beszélgetsz velük, s majd kialakul valami szimpátia. Ha nem, akkor próbálkozni kell mással.
2015. aug. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

2 ezzel én is egyet értek .

Én is úgy érezném, hogy ha emiatt sikerül összejönni valakivel az illető nem engem kedvel akkor tulajdonképpen hanem azt akitől a dolgokat átvettem.

Biztos nem működhet a dolog? CSupa haszontalan dolog?

Más reményem nincs nagyon.

2015. aug. 12. 12:11
 5/25 anonim ***** válasza:
Ez arra való, hogy egy éjszakásra felszedj nőket, már ha hitelesen tudod játszani a szerepet. Persze ilyen fél várost megkúrtam múlttal már önbizalmad is lesz utána.
2015. aug. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
pénz lehuzzás az egész! olyan nincs hogy csajozós duma mert minden nőnek más kell
2015. aug. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Csajozós duma.

Nyilván nem egy kész szöveget kell betanulni.

Nem inkább valamiféle hozzáállást,szemléletet tanítanak?

Valamit amivel a gátat át lehet törni?

2015. aug. 12. 12:52
 8/25 anonim ***** válasza:
78%

Van ezekre a tanfolyamokra egy jó hasonlatom.

Nagyapám mondta, úgy kell nyulat fogni, hogy megsózod a farkát.

(Magyarázat: Ha meg tudod sózni, már megfogtad, nem?)

Ha a csaj egyáltalán meghallgatja a süketelésedet, akkor már nyert ügyed van, ha nem, akkor mondhatsz akármit (a falnak)

2015. aug. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Az utolsónak van igaza. Az ilyen tanfolyamok nem érnek semmit, mert attól még nem fogsz jobban kinézni. Márpedig a csajok első pillanatban eldöntik, hogy van-e esélyed náluk, a kinézeted alapján.
2015. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Magára a kérdésre válaszolva:


Ha a lányok megtudják valakiről, hogy ilyen tanfolyamra járt, azt alapból elkönyvelik a világ legnagyobb lúzerének (fúj, de utálom ezt a szót). Az egészhez olyan képzet társul, hogy az illető önmagában egy életképtelen anyuci pici fia, akinek mindent iskolában kell megtanítani, de nulla saját leleményessége van. Vagyis "nem férfias".


Egyéni véleményem szerint pedig az egész egy pénzkidobás, amivel egyesek indokolatlanul jól keresnek minimális befektetett energiával. Ezek az "okatatók" a szememben ugyanolyan sarlatánok, mint azok, akik rákosoknak adnak el havi 50ezer forintért "varázsteát" vagy akármilyen csodaszert. Miért?


1. Mindkettő mások szenvedéséből és kétségbeeséséből akar hasznot húzni hiénák módjára.


2. Mindkét helyen magukat hatalmas hozzáértőnek, a téma szakértőjének állítják be. Ugyanakkor az ilyen "csajozómesterek" is kb. annyira konyítanak a pszichológiához és rokon területekhez, mint a "csodasámánok" az apoptózis biokémiai szabályozásához. A felszínt kicsit megkapirgálják, lenyúlnak pár tudományosnak tűnő kifejezést, de a valós tudás sokszor a nyolc általánosban vagy érettségiben merül ki...


3. Nagyon jó marketinggel és sikersztorikkal rendelkeznek, de a való életben az egészről kiderül, hogy kamu. Nem is vállalnak garanciát a "termékük" sikerességére, a nekik adott pénzre keresztet lehet vetni...


Szerintem az ilyen emberek nem mások, mint a "reményipar" vámszedői. Említhetném még a TV-s asztroshowkat is (azoknak is van "szerelmi kötés" csodafegyvere stb.), de már így is tudjátok, hogy miről beszélek.


27F

2015. aug. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!