Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha felmondtál valaki miatt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felmondtál valaki miatt és külföldre mentél, de őrülten hiányzik, elmondanád neki? Mit tennél a helyemben most?

Figyelt kérdés

Szép estét,


Fél éve mondtam fel a munkahelyem, egy férfi miatt.


Annyi a történet, hogy azt vettem észre, közeledik, kereste a társaságom, kis kacsintások, széles mosoly, ha meglátott, kis ajak harapás kacsintássál spékelve stb... Mindegy is. Én azt gondolom, hülyeséget csináltam, elmondtam neki, hogy vonzódom hozzá, de ez így nem oké, hiszen párja van, ne haverkodjunk inkább.


Ő ezt a kérdésemet nem nagyon tartotta be és qvára szenvedtem a közelében, így fogtam magam és felmondtam és kiköltöztem külföldre. Ennek fél éve már.


Személyesen amikor elmondtam neki, hogy felmondtam, úgy nézett rám, hogy abban minden fájdalom benne volt részéről. Majd onnantól kezdve a felmondási idő alatt közömbös lett velem, mintha nem is léteznék.


Üzenetben azt írta nekem, biztos benne, hogy megállom majd a helyem máshol és hogy sajnálja, hogy ilyen értékes embert nem tudott a " cég" megtartani.


Én viszont ezzel úgy voltam, aki akar téged, tisztán játszik. Ha akart volna engem, szakít a párjával és megkeresem, de nem tette, hagyott elmenni.


Azóta viszont kínlódás, azt hittem az idő segít, de csak rosszabb, hogy nem látom, nem hallom, sőt valószínű, soha többé nem találkozom vele.


Szerintem életem szerelmét engedtem el...


Most mit tehetnék, vagy törődjek bele, ha akart volna engem megkeres?


Hogy lehet egy ilyen lelki kínon átlendülni?


nov. 16. 20:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

"ha akart volna engem megkeres" - megkeresett volna.

De nem keresett meg. Tisztelettel, szépen elbúcsúzott tőled.

Ahol most vagy, szerintem ott is élnek férfiak.

És az a jó, ha mind a két fél akarja a másikat.

nov. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Te is tudod, hogy könnyű szavak, de az ember lelke ettől összetettebb világ.
nov. 16. 21:04
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ember lelke szeretne valamit, aztán ha nem úgy lesz, akkor úgy kell, hogy jó legyen, az élet megy tovább.
nov. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Tudom, tettem valamit, amivel azt gondolom, talán én hibáztam és örlődöm emiatt.
nov. 16. 21:20
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem hibáztál egyáltalán. Ha a szeretője lettél volna akkor követtél volna el hibát. Aki nem nézi a párját az téged se nézne. Úgyhogy próbálj rajta túllépni. Nem könnyű, de nem lehetetlen meglépni. Sok erőt és kitartást! 🫰
nov. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszi!
nov. 16. 21:54
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Most épp a magány benned próbál meggyőzni arról, hogy amit korrektül csináltál, az nem volt jó. De amúgy jól döntöttél. Ha megint így erzel, csapd fel újra a kérdésre kapott válaszokat.
nov. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Magadnak csinálok a drámát. Semmi nem volt köztetek, szóval szerelemről ne beszélj. Csak vonzódtál hozzá.

És nyilván nem fogja a családját szétrobbantani egy munkahelyi suna miatt. Mást nem is akart volna. Lehet ezt sem, csak legyezte a hiúságát, hogy nyilvánvalóan oda vagy érte.


Teljesen felesleges neki bármit is elmondanod. Keress barátokat, ismerkedj.

nov. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

"kis ajak harapás kacsintássál spékelve stb... "


EZ nem a szerelem jele, hanem csak meg akart dugni.

nov. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Életed szerelmét??? Bocs, de elég erős túlzás egy ilyen kijelentés olyasvalakivel kapcsolatban akivel NEM voltál együtt! Te ringattad magad bele egy illúzióba (a fickó meg szívatott azzal, hogy nem állít le mert imponált neki hogy bejössz neki, de kezdeni semmit nem akart veled) a teljes és totális semmi alapján! Ami történt azt maximum flörtölgetésnek lehet hívni, de nem "szerelemnek".
nov. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!