Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek,hogy ne érezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek,hogy ne érezzem ezt a legjobb fiú barátommal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Soha nem történt köztünk semmi. 13 éves korom óta a barátom. Együtt nőttünk fel,de mindig vallottuk,hogy soha nem tudnánk elcseszni a barátságunkat azzal,hogy több történik köztünk. 29 évesek vagyunk. Idáig ő külföldön dolgozott. Én megházasodtam, imádom a férjem. Mégis sokszor úgy érzem,hogy "kihagytam valamit" az életemből. Nem csalnám meg soha a férjem,de nem tudom hová tenni ezt az érzést és nagyon zavar. Már inkább kifogásokat keresek,mikor átjönne hozzánk iszogatni hétvégente,mert nem akarom ezt érezni.
nov. 17. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egó játéka, a tudatalatti játszik veled, hogy kihagytál valamit miközben egyáltalán nem tettetek annak érdekében valamit, hogy több legyen köztetek valami. Mindketten gyávák voltatok vagy igazából komolyabban nem éreztetek egymás iránt.


A férjeddel kapcsolatban lehet valami nincs rendben hiába "imádod" őt.


Lehet az izgalom, tűz, elhanyagoltság, nem tekint rád nőként stb.


Úgy gondolom, hogy a haver helyett inkább a férjedre kéne koncentrálni. Megkellene szakítani vele a "barátságot" és soha többet figyelembe se venni!


Nyilván ha azok után, hogy randiztok a férjeddel, új dolgokat próbáltok ki és elfelejted (úgyahogy) a másikat, de képbe jön új pasas akkor számodra kevés a férjed és el kéne válni (/nyitott kapcsolatban élni).

nov. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tiniként tetszett egy fiú, egy osztályba jártunk és tudtam, hogy soha nem lenne nála esélyem, valamint nagyon nagyképű is volt, mert hát sok lánynak esete volt rajtam kívül. Így egykettőre felébredtem, de időnként még mindig álmodok vele. A tüske bennem maradt, hogy nem kellettem neki és álmaimban figyelembe vesz mint potenciális partner. Nincsenek felé érzéseim, beb@szna ha lennének évtized után, de a női hiúság nem hagyj olykor nyugodni. Beléd is bele ivódott, hogy nem történt semmi és mivelhogy találkoztok is még inkább előkerül az érzés, hogy "mi lett volna ha". De valós érzelmek nincsenek mögötte, talán nem is voltak soha. Ébredj fel inkább úgy mint én és vedd az egészet egó iránti tuningolásként fenn.
nov. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elsővel részben egyet értek, másrészről nem. Nem gondolnám, hogy emiatt egy amúgy régi, jól működő barátságot meg kell szakítani. Csak kell elegendő önismeret, hogy felismerjük mi a bajunk, mit akarunk és mit kell tennünk.


Szerintem is inkább tudat alatt generált probléma. Nekem is vannak nagyon jó férfi barátaim (N vagyok) és sose merült fel, hogy valami nem jó, hogy kihagytunk valamit. Imádom őket, mint embereket de ennyi.


Szerintem ez azért lehet, mert van valami hiányod és tudat alatt azt gondolod, hogy ezt esetleg ő tudná pótolni v nem lenne ha kipróbáltátok volna. Meg kellene nézni mi hiányzik a kapcsolatodban és azt kezelni.


De emiatt egy barátságot megszakítani, ha amúgy nem érzel többet, szerintem hülyeség.

nov. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

#1 vagyok és azért írtam, hogy be kellene vele fejezni a "barátkozást" mert hátráltatja abban, hogy túllépjen a "kihagytam őt" érzéseken.

Az a baj, hogy a kérdező a férj létezése előtt is érzett a "barát" iránt valamit és nem múlt el, mert mindig az élete része volt.

Azért mondják, hogyha már valaki iránt nemcsak barátságot érzel akkor nem barátságról van szó.

Pluszban ha egyszer mindketten gyávák voltak lépni időben akkor most már késő: a kérdező házas, a "barát" nem érez iránta valószínűleg semmit. Akkor miért húzza az idejét vele? A boldogsága útjában áll.

nov. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Sajnos én is ebben a helyzetben vagyok most, bár férjem nincs, de párom igen. Ő nem nagyon foglalkozik velem, talán ezért gondolok ennyit a fiú barátomra, mert valami hiányzik a párommal. Én sem akarom ezt érezni, de nem nagyon múlik, ráadásul szerintem ő nem is úgy néz rám, szóval esélytelen.

Bennem valamiért olyan érzés is van, illetve hát azt hiszem, hogy a barátságokból alakul ki a legnagyobb, életre szóló szerelem. Próbálom magamban tudatosítani, hogy ez csak plátói dolog, ha még össze is jönne, talán nem is olyan lenne, ahogy elképzelem. Meg félnék is elmondani neki ezt a dolgot, fontos a barátságunk. Próbálom rejteni a dolgot, remélem, nen vette észre.

nov. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!