Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért baj,ha olyantol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért baj,ha olyantol akarok gyereket akivel jó a szex?

Figyelt kérdés
Ezen miért kell megsértődni?Rosszul gondolom?
nov. 17. 19:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Ha minden más is működik vele, nem csak a szex, akkor szerintem alap.
nov. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%

Egyáltalán nem baj, de akkor te se sértődj meg, ha a férfi meg olyantól akar gyereket, aki megteremti az otthon melegét.


Rosszul gondolom?

nov. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%

Na ezt a gyereknek elmondani:D

Azert vagy te mert jo volt d.gni.

nov. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Engem az érdekelne, hogy milyen kontextusban merülhet fel egyáltalán ez a kérdés, úgy, hogy valaki ettől megsértődhessen? :D
nov. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Hát ha ezen a szinten leledzenék, jó sok gyerekem lenne! Így csak kettő van, mindkettő férjtől.
nov. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

2

Én vagyok a férfi.

nov. 17. 20:06
 7/18 A kérdező kommentje:

5

Ő is hasonlót mondott nekem.

nov. 17. 20:07
 8/18 anonim ***** válasza:
41%
Benéztem a kérdést, nem kicsit. (2-es vagyok)
nov. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

4

Van egy nő aki tetszik,néha beszélgetünk mindenről.Ma újra téma volt a párkapcsolat,megcsalás.Én ezt mondtam neki,amit a kérdésemben feltettem.Azt mondta ez nem csak ebből áll és csalódott bennem,most ne keressem.

nov. 17. 20:11
 10/18 A kérdező kommentje:

8

Semmi gond.

nov. 17. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!