Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudassam, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam, hogy nem kell nekem, de nem akarok bunkó se lenni?

Figyelt kérdés
Egyik közeli barátom ismerőse, és tényleg nem akarom őt megbántani. Nem tetszik nekem, és mivel felbíztatták, így azt hiszi van nálam esélye. Meg nincs ebben semmilyen tapasztalatom, nem tudom, ha vissza is utasítom, akkor nem akarom azt írni, hogy nem jön be nekem, nem tetszik, stb, mert én is kaptam ilyet már, és tudom, hogy milyen rossz. Mindennap ír, próbálok semleges maradni, egy szavas válaszokkal. Visszakérdezek néha, mert már én tartom kínosnak ezt az egészet. Sajnos nagyon aranyos fiú, tipikus nagymama kedvence beütéssel, mindenki szereti, csak senki nem vonzódna hozzá.
2023. nov. 6. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy nem akarod megbántani, de az a legrosszabb, amit most csinálsz. Reményt adsz neki feleslegesen. Ő meg azt hiszi, hogy van esélye és teljesen beleéli magát. Ezzel okozol a legnagyobb fájdalmat a másiknak. Tudom, mert velem meg ezt csinálták meg. Sokkal jobban esett volna, ha őszintén megmondja, mintha ezt csinálja, amit te is.
2023. nov. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el valahova vagy írd meg neki őszintén, hogy nem akarsz tőle párkapcsolatot. Nem kell túlbonyolítani. Ha meg nem száll le rólad, akkor tiltsd le!
2023. nov. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

figyelj Zsiga


tudom h Pali csak azt szeretné h összeboronáljon minket de sajnos nem vagy az esetem. elég sokáig gondolkodtam h ezt hogy mondjam el de már látom h az elején kellett volna rögtön szólni. szóval sok sikert az ismerkedésben.

2023. nov. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Ne haragudj, de ez egy tipikus női viselkedés, ez az egyik legundorítóbb dolog, amit csinálhatsz vele jelen pillanatban.

Ha valóban a legjobbat akarod neki, akkor elmondod, vagy megírod neki kerek perec, hogy mi szitu. Mondjuk úgy, ahogy a 3-as leírta.

Ha pedig valójában csak arról van szó, hogy félsz a konfrontációtól, vagy esetleg a gerinceddel van egy kis probléma, akkor előre szólok, a pokol kénköves bugyraiban fogsz elsorvadni a hasonló nőtársaiddal együtt. Igen, ennyire ótvar az, amit most vele csinálsz.

2023. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért kicsit túlzásba viszed #4
2023. nov. 7. 07:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Legyél már egyenes és mond meg Neki az igazat és tényleg ez a legrosszabb, amit most csinálsz.
2023. nov. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy hogyan hozzam fel, mert nekem még nem írt semmi olyat, amire írhattam volna, hogy "bocsi, de legyünk csak barátok". Azt terveztem, hogyha elhív valahova, akkor majd írom neki, hogy "de csak ha nem egy randi😅". De csak beszélgetünk, ő ír rám, én rá soha. Túl aranyos és nem akarom megbántani. Már ezerszer leeshetett volna neki is, hogy ez nem fog neki összejönni, mert későn írok neki vissza, elfelejtek visszakérdezni, stb.


Akkor ma leírom neki, csak segítsetek hogy kezdjek neki.

2023. nov. 7. 09:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy ide leírtad, megírod Neki.
2023. nov. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írd neki azt, amikor ír, hogy most lesz valakivel randid és most nem érsz rá, mert arra kell készülnöd...
2023. nov. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!