Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben megfelelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben megfelelő reakció, ha nem feltűnően, de kerülni kezdem az egyik kollégámat, hogy ne maradjunk kettesben? Nem akarok kellemetlenséget, de egy kis időre van szükségem.

Figyelt kérdés

Az elmúlt időszakban közelebb kerültünk egymáshoz, határozottan meg van a vonzalom is. Eszembe sem jutott, hogy foglalt lehet. Azonban kiderült véletlenül egy beszélgetés alkalmával, hogy házas.(Nem tőle tudom, egy másik kollégától.)

Azt érzem, hogy egy kis távolságtartás jót tehet. A flörtöt már beszüntettem vele, érzem rajta, hogy furcsállja a távolságtartásom. Nem akarok gyerekesnek tűnni, nem dacból kerülöm, hanem érzem, hogy nem tesz jót a közelsége. Ez így rendben lehet? Vagy ti hogy kezelnétek egy hasonló helyzetet?


nov. 17. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Ugyanúgy, mint te és nem érdekelne hogy mit gondol rólam. Nekem is meglenne róla a véleményem és nem igazán szép...

Nyilván ha járna a nyakamra, flörtölne akkor megnondanám neki ha nem venné észre magát hogy nincs esélye, hogy vagy befejezi vagy megyek a HR-re/felnyomom a nejének micsoda "jómadár" is ő. 😈

nov. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hamar kiábrándulnék ha megtudnám, hogy miután a munkahelyen flörtölget, hazamegy a nejéhez zabálni, kefélni és megjátszani hogy milyen jó férj.
nov. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanugy viselkednék vele mint a tobbi kollegával. Igy le is süllyedt az ő szintjükre nem jelent nekem többet.


Amugy en is látom hazas pasik hogy viselkednek mikor bejön vmi 20 éves uj munkavállalo vagy bármi. Gusztustalan ahogy vibrálnak pattognak megváltoznak házas meglett emberek akik a kutyát se érdeklik.

nov. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Megmondanám neki, nem játszunk egy csapatban, ugyanis vele ellentétben nekem van gerincem.


Aztán kezdjen az infóval amit akar, onnantól kezdve szigorúan szakmai érdeklődés és ha tovább flörtölget, mennék a HR-re.


Nem azért mert szméét vagyok, hanem mert szánalmas az ilyen pasi. Ott a neje, esetleg gyerek ő mégis megdgná a fiatal kolleginát.

nov. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Azt próbálom alkalmazni, amit a hármas írt, hogy úgy viselkedem vele mint a többi közömbös kollégával.. viszont furcsa lett a helyzet, ma reggel már alig akart (vissza)köszönni.Mintha meg lenne sértődve.Nem gondoltam, hogy ideáig jutunk.
nov. 20. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!