Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most október 27-én lesz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most október 27-én lesz egy lánynak a 13. szülinapja és kellene vers (többi lent)?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki most október 27-én lesz 13 és kellene egy vers de nem jut eszembe semmi ami bejöhet neki léci írtok párat ha megkérlek. Am szereti nagyon a lovakat ha ez segít xD
2010. okt. 20. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Kismalac, kismalac engedj be!

Nem engedlek lófasz a seggedbe!

2010. okt. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha több dolgot tudnék róla akkor még írnék is.
2010. okt. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2010. okt. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Moszuke ***** válasza:

nincs ezzel a kérdéssel semmi baj.

ez most a szerelmed vagy miféle? csak azért mert fura hogy megemlítetted a lovakat:D


szerintem csak írd le amit érzel meg ilyesmi. bár nem adom alád a "lovat" mert ha túl gyorsan megnyílsz egy csajnak az már régen rossz..

hidd el nem fogja nézni azt hogy rímel-e vagy akármi.. elbőgi magát és átölel oszt ennyi.

2010. okt. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Am a lovat azért írtam h hátha segít ez a versben :) am köszi
2010. okt. 20. 14:24
 6/8 A kérdező kommentje:

Na nem jól írtam XD 1. igen mondhatjuk annak is :D

2. azért írtam a lovat h hátha segít a versben

3. köszi :D

2010. okt. 20. 14:26
 7/8 anonim ***** válasza:
hmmhmm.neten nincs semmi féle szerelmes vers? :)
2010. okt. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
google a barátod :D
2010. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!