Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális-e az, hogy ennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális-e az, hogy ennyi idő után még gondolok rá?

Figyelt kérdés

Nagyjából 13 évvel ezelőtt megismertem egy lányt, csak barátok voltunk az elején. Neki volt barátja,távol is laktunk egymástól,de minden nap órákat beszélgettünk, szerintem életemben akkor voltam a legboldogabb.Egyszer szerelmet vallott nekem és ő sem volt nekem közömbös.

Egyszer csak szakított a párjával, aztán visszafogadta, megint szakított, megint visszafogadta.

A lényeg, hogy 1-2 évig ment ez a se veled-se nélküled viszonyunk.Mindig megszakítottuk a kapcsolatot, aztán mindig újra elkezdtünk beszélgetni.

Aztán egyszer végleg szakítottak és mondta hogy megpróbálhatnánk.

Viszont bennem annyira ott volt a tüske, hogy ellöktem magamtól, aztán megjelent még egy ember a lényegében el sem kezdett kapcsolatunkban.


A kérdésem az lenne, hogy normális,hogy legalább 10 éve nem beszéltünk,(nem is tudom hogy el tudnám-e érni valahogy), de még a mai napig eszembe jut és elgondolkozom rajta,hogy mi lehet vele?


Valaki volt már hasonló helyzetben?


nov. 18. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális, még mindig benned van a tüske hiszen játszott veled.
nov. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ja, nem arra gondoltam, hanem hogy ennyi idő után még gondolok rá és foglalkoztat, hogy mi lehet vele, jól van-e, stb.

Már rég megbocsátottam neki. Részben én is hibás voltam.

Ráadásul akkor elég problémás volt az életem.

20 vagy talán 21 éves voltam ő pedig 17 amikor megismertem.

Gondoltam hogy 33 éves koromra már nem fog érdekelni.

nov. 18. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akik mélyebb nyomot hagynak bennünk...Normális.
nov. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!