Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretitek a jó vékony lányokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretitek a jó vékony lányokat?

nov. 18. 14:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
jesszusom, ez már kórosan sovány
nov. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt összehányom magam annak ellenére, hogy sajnálom.
nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

🫢🫢


Ez már anorexia, és abból is a durvább fajta. Baszd ki, a csaj szerintem nincs 30 kg.


Amúgy ez mentális betegség is, nem csak egészségügyi probléma.


Nézd csak, ezek a lányok szépek, pedig "vékony". Mondom vékony (sportos inkább, de vékony), nem anorexiás.


[link]


[link]


[link]

nov. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy innen lehet válogatni, leskelődni, hogy az ilyen csajok az egészségesek, nem amit te linkeltél.


[link]

nov. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
beteg, csúnya ijesztő.
nov. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

5. Oké, ezek a fullos lányok, sajnos nem válogatni lehet belőlük, hanem csak nézegetni.


Nekem az a vicces, hogy a pasik 99%-a, ha ír egy nő fotó nélkül akár a gyk-ra, ilyen csajokra gondolnak! :D

nov. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A 4-es és 5-ös is én vagyok


Igen utolsó, ez tök igaz. Rám is folyton irkálnak, pedig én nem is vagyok nő.

nov. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem, te figyelj.


Majd átküldöm őket hozzád, hogy neked irkáljanak privát üzeneteket, aztán utána te is ugyanabba a betegségben fogsz szenvedni, mint én.


A betegség neve: "Agysejt pusztulás"

nov. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szeretem ha vékony egy nő, de ez már a másik véglet, anorexiás.
nov. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%

Ez a kérdés nyilván csak provokáció, érdemes akként kezelni.

A videón teljesen nyilvánvalóan egy súlyosan beteg anorexiás látható (már amennyiben valódi és nem manipulált...), kb 30-35 kiló.

Én se vagyok nagydarab, 175/55 és két gyerekem is van, de az a durva hogy itt a gyk-n olyan beteg szövegeket is látok nagyon gyakran és nagyon zöldezve amiket hatalmas arccal nyomnak hogy 160 centi vagyok 60-70 kiló/170 centi vagyok 70-75 kiló, mindenki csorgatja rám a nyálát, akinek én nem tetszem, akinek nálam vékonyabb kell az beteg mert az anorexiások tetszenek nekik. Na ezeknek mutatnám meg hogy mi az anorexia, hát ez itt az anorexia. És azt sem fogják fel hogy amit ők tolnak az ugyanúgy bántalmazás mint fordítva, amikor a túlsúlyosakat bántják. Ráadásul hazug is mert a bmi-jük felső határán, illetve azon túl táncolva betegezik, anorexiásozzák le a náluk karcsúbb normális súlyú embereket.

nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!