Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés

Akivel ismerkedek, néha ír, néha nem. Tegnapi kérdésemre nem válaszolt. Annyit írt mindjárt... azóta semmi.

Ma látom fb-n reggel óta story-zik, posztol. Hónapok óta nem csinált ilyen. Fel akarja hívni magára a figyelmet, vagy ekkora hülye, hogy szándékosan vegyem észre letojja a fejem? Mert én nem értem a logikát ebben az egészben.

Azért kicsit rosszul esik ez az ignorálás.

Régen a történeteihez mindig írtam. Ma már nem.


nov. 18. 16:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig van benne logika. Minden ember arra szakít időt, amire akar, és nem arra, amire tud. Sajnálom. :/
nov. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem érdekled annyira.
nov. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Valoszinu baromsagot kerdeztél ami nem is erdekli de még le.is jött rólad miatta.

Ilyen hogyvagyokos sziamizu eetelmetlenség volt?

nov. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
*értelmetlensèg
nov. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Téged akar kicsot húzni vagy újat talált és elkezdte a ghostingolást
nov. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

3

Napok óta beteg és megkérdeztem sikerült e dokit találnia, mert előtte nekem panaszkodott mennyire rosszul van és nem talál.

nov. 18. 17:36
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak annyit írt igen is meg nem is, mindjárt ír, ennek kereken egy napja...
nov. 18. 17:37
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős a sztori, de gondolom nem hagyod annyiban. Pedig azt kéne.
nov. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát semmi jót, a legvalószínűbb hogy nem érdekled. És akkor ennek vannak lehetséges okai vagy 4-5 dolog, de nem akarom felsorolni mert igazából a lényege mindnek hogy nem érdekled.
nov. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Sőt azt mondom rosszabb a helyzet. Mert ha még nyíltan posztolgat meg vígan cseszi az időt facebookos dolgokkal, akkor még csak annyira se tisztel hogy bujkáljon. Mert ha csak bizonytalanság lenne és pár napra tűnne el, vagy dolga lenne, akkor mások a jelei, nem ennyire nyílt. Szóval itt valószínű vége is van a történetnek, tőled már nem nagyon akar semmit.
nov. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!