Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés

Akivel ismerkedek, néha ír, néha nem. Tegnapi kérdésemre nem válaszolt. Annyit írt mindjárt... azóta semmi.

Ma látom fb-n reggel óta story-zik, posztol. Hónapok óta nem csinált ilyen. Fel akarja hívni magára a figyelmet, vagy ekkora hülye, hogy szándékosan vegyem észre letojja a fejem? Mert én nem értem a logikát ebben az egészben.

Azért kicsit rosszul esik ez az ignorálás.

Régen a történeteihez mindig írtam. Ma már nem.


nov. 18. 16:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"Régen a történeteihez mindig írtam. Ma már nem."

Ennyi. Hagyd a p.ba! Mit görcsölsz ezen? Ha hiányzol neki, majd ír. Ha nem ír, akkor meg nem hiányzol neki és kár beleképzelned akármit is a "kapcsolatotokba".

nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Akkor az hogy a héten küldött képet, megosztott írásban dolgokat az életéről csak játszma és hülyítés volt? Mégis mi értelme ennek?
nov. 18. 21:26
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Unaloműzésre voltál jó. Honnan tudod hogy az igazat osztotta meg veled? Hagyd őt békén, tiltsd le fel ne oldd! Az is lehet, hogy mivelhogy másokkal is csetelt akadt tőled jobb számára és őt választotta helyetettek. Ilyen az ismerkedés. Tovább kéne folytatni más személyekkel és majd talán akad neked való. Nem a szóban forgó személy lesz az. Lemondhatsz róla. Úgyhogy engedd el a saját érdekedben.
nov. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!