Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az rendben van ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az rendben van ha a férj aki kimagaslóan jól keres azt mondja, hogy nyugodtan költse a felesége magára a saját fizetését és semmibe nem kell beleadnia?

Figyelt kérdés

A feleség a mai kereseteket alapul véve egy kb jó átlagbért visz haza, a férj ennek sokszorosát teremti elő.

Mindkét félnek két- két kamaszgyermeke van, így házasodtak össze pár éve.



nov. 18. 17:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
*nőnek
nov. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
60%

Nem mentem bele hasonló szituba.

Gyereknek éreztem volna magam tőle, ha csak zsebpénz a keresetem és nem fizetek semmi közös dolgot belőle.

Ez az én nèzőpontom,De nem ítèlem el akinek más.

nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nő okos a pénzével, talán fel tud magának építeni vmit mielőtt le van cserélve. Csak abban nem fogja segíteni senki.
nov. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
*Ja az meg házasság alatt szeezett közös vagyon lenne ráadásul.
nov. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekik ez jó így, persze, az ő dolguk. Amúgy is házasok, szóval a fizetésük tulajdonképpen közös és mindegy, hogy konkrétan ki fizeti a rezsit meg a bevásárlásokat.
nov. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen döntès születik kèt ember között ès az nekik jò akkor rendben van. Vèlemènyem szerint is rendben van ha a közös megàllapodàs ebben mindenkinek jò.
nov. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Ha ők így egyeznek meg, akkor rendben van.

Személy szerint én nem mennék bele.

nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

tökmindegy. nekem semmi közöm hozzá,hogy megítéljem; mindenki úgy él,ahogy akar--ilyen tekintetben.

Egyébként nem kötelessége az asszonynak rögtön magára költenie.senki nem mondta, hogy kötelező,és ő nem rakosgathat félre, nem tarthatja meg.Ez csak föl lett neki ajánlva, mint egy lehetőség; mert megtehetik, mert tényleg olyan jól élnek. És akkor nincs gond.

nov. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha van gyerek ami közös még megertenem ezt a helyzetet mert az összeköti jobban a házaspárt.

Ez a nők álma amúgy, sok helyen ket fizetésből se marad semmi amit a nő magára költhet. Szerencsés vagy.

nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
9-est jól lepontoztátok, pedig abszolút igaza van. Ismerek ilyen férfit, van egy élettársa, aki nem álmai nője, csak a válása után beszerezte magának, hogy ne éljen egyedül. A férfinek egy kis háza van. Jól menő vállalkozó. A nagy házat otthagyta a feleségnek meg a gyerekeknek. Meg van mindene, egy szerénynek tűnő álomotthont hozott össze magának. A vállalkozása virágzik, több embernek ad munkát. A párja az egész fizetését magára költheti, részmunkaidőben dolgozik. Egy fillért se fogad el a nőtől. Jól hangzik, de valójában az van mögötte, hogy szakítás esetén egy lyukas fazék se jár abból az ingatlanból a nőnek. Két másodperc alatt lecserélné, ha tehetné és összejönne neki fiatalabb és szebb nő. Rendszeresen csalja, de nem tudom hogy csinálja, mert félig impotens.
nov. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!