Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az rendben van ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az rendben van ha a férj aki kimagaslóan jól keres azt mondja, hogy nyugodtan költse a felesége magára a saját fizetését és semmibe nem kell beleadnia?

Figyelt kérdés

A feleség a mai kereseteket alapul véve egy kb jó átlagbért visz haza, a férj ennek sokszorosát teremti elő.

Mindkét félnek két- két kamaszgyermeke van, így házasodtak össze pár éve.



nov. 18. 17:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy rendben van-e?Én ezt nőként el is várom.
nov. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

#20 Azért vagytok hülyék, hogy így gondolkoztok, mert a házasság előtt szerzett vagyon örökre különvagyonnak számít, a házasság alatt vásarolt ingatlan meg közös, teljesen mindegy ki vette, mivel a házasságban vagyonközösség van.Ha a nincs házasság, akkor meg azé a ház, akinek a nevén van.Teljesen mindegy ki adott bele meg mennyit.

Nekem az egyik férfi rokonom járt úgy, hogy a felesége örökölt házat(szintén külön vagyon), amit a rokonom pénzén felújítottak, a felesége meg elvált tőle.Lóf*szt sem kapott utána a rokonom, hiába költött milliókat a házra.

nov. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
22-es, ez igaz, akkor inkább a vitatkozás rövidre zárása a cél. Hogy fel se merüljön a nőben, hogy osztozkodni kell bármin. Vagy egyszerűen kell a tudat, hogy a függetlenség meg van anyagilag, ha jön jobb, mehet azzal a lendülettel. Tudom, mert a szeretője voltam rövid ideig és elkezdett olyan szituációkat teremteni, hogy lebukjunk, egész egyszerűen le akarta buktatni magát. Mondjuk én se fizethettem semmiért, azt hittem, ez tetszik nekem, valójában meg akart vásárolni, le akart kötelezni maga mellé.
nov. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

23

De itt most férj és feleség van, nem férj és szerető.

nov. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

21-esre: én az ilyet kidobnám vagy már be sem fogadnám, bocs! Nem lehet elvárni és nem sokan fogadják ezt el! Elfogadni esetleg lehet. Bár nekem nem lenne pofám hozzá, ha nő lennék.


35/F

nov. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ha ez jó a pasinak és nem megalázó a nőnek, akkor rendben. V.sz.l. a férfi vagy mind a kettejük régimódiként gondolkodik. Én a mai világban nem tenném meg és nő helyében megalázónak érezném, de saját dolguk.
nov. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!