Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az rendben van ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az rendben van ha a férj aki kimagaslóan jól keres azt mondja, hogy nyugodtan költse a felesége magára a saját fizetését és semmibe nem kell beleadnia?

Figyelt kérdés

A feleség a mai kereseteket alapul véve egy kb jó átlagbért visz haza, a férj ennek sokszorosát teremti elő.

Mindkét félnek két- két kamaszgyermeke van, így házasodtak össze pár éve.



nov. 18. 17:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%
Én nem mennék bele, de ez csak én vagyok.
nov. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Rendben van, én benne lennék.
nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
15%
Van a nőnek ingatlana?
nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy hogy élnek mások? Mi közöd hozzá?
nov. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
16%
Valoszinu nem akar a nőre egy centet se költeni?
nov. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekik jó így, nekem mi közöm hozzá?
nov. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
85%

5

Itt arról van szó, hogy a közös költségeket a pasi fizeti, a nő meg a keresetét nem adja be a közösbe. Azt nem tudjuk, hogy a pasi ezen felül még költ-e a nőre


Szerintem a nőnek kell eldöntenie, hogy jó-e neki, akár egy kisebb összeget berakhat ő is a közösbe. De egyébként, ha amúgy jól megvannak, akkor szerintem jó lehet, olyanok is vannak, akik közös kasszáznak

nov. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

5.!

Éppenhogy a férfi fizet mindent, számlákat, élelmiszert, nyaralást, tisztálkodási szereket.

A nő a saját bérét magára költheti.

nov. 18. 18:14
 9/26 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem nem. A ferfi az ingatlan plusz rezsit esetleg vacsikat vállalja csak sztem hogy a nőnek semmi köze ne legyen a házban.

Akiknek sok a pénze azok azért okosak is.

nov. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Na akkor ujra van a nőnem vagyona ingatlana cége bwrmije amugy? Ja hogy nincs?

Hát nem is lesz..

nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!