Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok megijedtek, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok megijedtek, vagy zavarba jottok a feltunoen jokepu sracoktol?

Figyelt kérdés
Sokszor elpirulnak, zavarba jonnek, vagy elakad a szavuk a lanyoknak a kozelemben es nem tudom mi az oka.
2023. nov. 20. 10:47
1 2
 11/14 anonim válasza:
51%

Nem tudom a neten miért terjed ez a baromság, hogy minden jóképű, sportos, izmos férfi értéktelen, nulla személyiség, kőbunkó, tanulatlan, stb...


A net tele van ezzel , főleg az ilyen anonim helyek, a valóságban pedig sem a férfiak, sem a nők 99%-ban nem így gondolkoznak.


Miért?

2023. nov. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
44%

Én zavarba jövök, megszeppenek - akkor is, ha a férfi magasabb nálam, főleg, ha sokkal magasabb. Az... bejönnek a nálam jó egyfejjel magasabb férfiak, tény, de közben eleinte tartok tőlük.


(mintha mit tudom én, meggyilkolna :D)

2023. nov. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
37%

Nem jövök zavarba.

30 fölött vagyok már. Sokszor előfordul hogy jóképű srácok próbálkoznak nálam és a végén ők jönnek zavarba

nov. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet és megmondom :)
nov. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!