Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek, ha én egyértel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek, ha én egyértelmű jeleknek vettem a férfi viselkedését, de akárkivel beszéltem róla, senki nem így értelmezte?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki nagyon-nagyon tetszik, ugyanakkor csak látásból ismerjük egymást. Történt, hogy egyik alkalommal, amikor egymásba botlottunk (értsd: a folyosó két vége felöl egymás irányába sétáltunk szembe egymással), akkor egymás arcát néztük. Aztán még aznap összefutottunk mégegyszer, akkor velem volt egy kolléganőm is és akkor közelről is megnézte az arcomat.

Viszonylag sokszor botlunk egymásba, de van, hogy dolga van, van, hogy éppen én csinálok valamit, ilyenkor futólag egymásra nézünk és megy tovább az élet.

Lényeg: Én teljesen biztos voltam benne, hogy ezek alapján minimum szimpatikus lehetek neki, ezért kinyomoztam a nevét, rákerestem facebookon és innentől jön a bonyodalom. Ugyanis megosztottam ezt a sztorit a bizalmasaimmal és valaki azt tanácsolta, hogy jelöljem be, maximum nem jelöl vissza, de akkor legalább egyértelmű lesz, hogy nem érdeklődik irántam, míg mások azt mondták, hogy lehet csak beképzelem, mert nekem eleve tetszik ez a férfi. Úgyhogy be se jelöltem, mert teljesen elbizonytalanodtam, ráadásul nem is tudom, mit mondanék neki egy esetleges visszajelölést követően, hogy honnan tudom a nevét. Az is lehet, hogy párkapcsolatban van, nem tudom, illetve beégni sem szeretnék, de 50 év múlva bánni se, hogy ennyire cselekvőképtelen voltam fiatal koromban. Rengetegszer gondolok rá, nagyon tetszik, de így lépni nem merek, habár ez a semmittevés se jó, mert felemészt a bizonytalanság. Te mit tanácsolsz?



nov. 21. 21:48
 1/9 anonim válasza:
42%
Személyesen szolitsd meg!
nov. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kettő ilyen elhatározásom volt eddig, de én még ilyet nem láttam, hogy folyamatosan legalább másik három hapsi kísérgeti. Ilyenkor inába száll a bátorságom, ezért jött a social media gondolata.
nov. 21. 21:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Én óva intenélek attól, hogy bejelöld, nem jönne ki jól a nyomozósdi. Tovább kell vele szemezni, lassan egy félmosolyt elejthetsz, aztán akár egy egészet, a végén már úgy is rád fog köszönni.
nov. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, a jelölést elvetem, mert kellemetlen lenne nagyon. A leírtak szerinted jelenthetnek valamit - azért írod, hogy legközelebb mosolyogjak?
nov. 21. 22:55
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ez semmit sem jelent. Akkor a munkahelyemen minden nőnek is tetszenék(nő vagyok)😀 Azért néz, mert te is nézed és fordítva.Még a mosolygás sem jelent semmit.Ennyire nem kedvesek az emberek egymással, hogy már minden alap dolgot flörtnek vesznek?🤔
nov. 22. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Hát ha nem tudsz neki írni, akkor jelölni kell csak. Úgy is elfogadja, mert csak úgy lehet neki írni. Vagy ha nem fogadja el, akkor meg az alapján leszólíthatod, hiába vannak ott többen, mert már nem azt akarnád mondani, hogy meg akarod ismerni, hanem, hogy bejelölted és nem jelöl vissza, így írni se tudsz neki.


Ebből hiányzik a hogyan, így nem tudhatjuk a leírás alapján, hogy mit érezhet, mert nem tudjuk hogyan nézett. Viszont akárhogy is, azt tanácsolom, hogy tegyél az életedért. Pont, mert 50 év múlva bánhatnád ha nem. Nem ciki az, hogy tetszik nekünk valaki, és ezért kutatunk utána, sőt nem csak normális, de tök cuki is. Szóval hajrá hajrá és sok sikert!

nov. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Látjátok, itt sincs egyetértés. Valaki szerint kellemetlen lenne, ha bejelölném, valaki szerint pedig egyszer élünk, miért is ne. Az a baj, hogy bizonytalan vagyok és mindkét állásponttal tudok azonosulni. Ha őszintén a szívemre teszem a kezem, akkor már most azonnal jelölném is, hogy minél jobban megismerjem, de ha az eszemre hallgatok, akkor pedig tudom, hogy az élet nem ennyire egyszerű. Lehet, el kell engedni és egy örök plátói dolog lesz belőle?! :(
nov. 22. 19:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy néz téged, még nem jelent semmit. Nincs itt semmi jel.
nov. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hagyom a fenébe. Azért két napig jó volt elhinni, hogy talán..
nov. 22. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!