Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác, aki bejön, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki bejön, de nem tudom, hogy mit csináljak, mert nem kifejezetten az esetem és nem túl helyes. Hogy állnátok ti ehhez?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, aki sajnos nem igazán szép, sőt. Azonban sajnos eléggé vonzódom hozzá és nem tudom, hogy miért. Kicsit furcsán érzem magam a helyzettől.
nov. 22. 15:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%

Próbáld ki,mit veszíthetsz..Valószínűleg a kisugárzása,egyénisége

fogott meg.Sokkal tartósabb tud lenni egy ilyen kapcsolat,mint

amikor csak a külsőségre hajtasz..

nov. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
34%
Ha szégyelled akkor csak szex legyen. Kapcsolatra nem lenne jó úgyse.
nov. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem te a többi ember véleménye miatt nem akarsz vele semmi komolyat. Közben meg tetszik. Ez így rossz.
nov. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hát tudom, h rossz :(((
nov. 22. 18:27
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén szegényt!
nov. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Jó ötlet
nov. 24. 11:30
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem akarom bántani
nov. 24. 11:31
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor tetszik vagy nem? A saját véleményed a fontosabb vagy a másoké? Vagy már a mások véleménye vált a Te véleményedé?
nov. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Tetszik, csak zavar, hogy mit gondolna pl anyám, aki mindenkit kritizál…
nov. 24. 13:49
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát anyukádnak úgysem fog megfelelni senki. Ha szeret az anyukád, elfogadja a Te döntésedet. Ezt én nagyon nem értem, nem ismerkedek vele, mert tetszik és lehet, hogy már bele is zúgtam, de mit szól hozzá a környezetem? Neked kellene eldönteni, mit akarsz. Természetesen véleményt kérhetsz, de döntened és a döntés következményeit Neked kell viselni.
nov. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!