Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas férfi vagyok 186 cm, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas férfi vagyok 186 cm, de engem idegesít a nők magasság mániája, rajtam kívűl mást is idegesít?

Figyelt kérdés
Szerintem végtelenül felszínes szokás ez a magasság fétis. Vannak párok ahol a nő egy picit magasabb és mégis boldogok, hmmm milyen érdekes, hogy ilyen is van nem? Szeretik egymást, van orgazmusok és gyerekük is van. Hiába vagyok magas és több esélyem van emiatt a nőknél engem akkor is zavar ez a fogyatékosságuk. Nekem nem kéne olyan nő, aki nem lenne velem akkor, ha csak 176 cm lennék, de ő mondjuk 166 cm és néha ilyenek elvárják a 180+-t. Kinek kell ilyen nő aki magasság miatt utasít vissza egy férfit és csak azért kellesz neki, mert magas vagy? Nekem ilyen nem kell. Egyébként a feministák is megszólalhatnának ezügyben. Harcolnak a nemi egyenlőség mellett, de ha egy nő elvárja a minimum 180 centit akkor nincs itt semmi látnivaló, inkább beszélnek tovább arról, hogy miért nincs annyi női vezető és női kvóta, mert ez a legfontosabb. 🤦
nov. 22. 17:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Ennél feleslegesebb rantet még nem olvastam itt.
nov. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nyugodtan rantelhetsz te is bármiről
nov. 22. 17:47
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

Egyrészt persze, nem számít a külső. De te is összejönnél bármilyen külsejű emberrel? Olyannal is, aki nem az ideálod? Szerintem oké, ha vannak az embernek preferanciái.


Másrészt viszont... Megértem. Engem is zavar, ha valaki csak egy külsőség miatt akar összejönni velem. De ha a személyiségem is tetszik akkor az már mindjárt más.

nov. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

A női kvóta analógia teljesen hibás.

Az általad leírt probléma azzal lenne egy dimenzióban, hogy nem vesznek fel pl egy irodai munkára mert nem vagy 180+cm.

nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
A nők is szexisták, őket a magas férfiak vonzák, a ferfiak is szexisták, őket meg a csinos idomok. Igen van akinél lélek számìt, de ritka az ilyen, egyre ritkabb ebben a felszìnes világban.
nov. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
45%
Engem is idegesít, ráadásul totál értelmetlen már evolúciós szempontból.
nov. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Őket csak a magas, nagyfarkú 18+cm, gazdag, jóképű, izmos pasik érdeklik.
nov. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Engem annyira nem zavar
nov. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%

Mi a frusztráció oka? A 186cm-vel az isten adott, máshonnan elvett?


1#-el értek egyet teljes mértékben.

nov. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem idegesít, csak nem értem. Nekem sosem volt magasságfétisem, sőt, egyszer nagyon szerelmes voltam egy nálam 1-2 centivel alacsonyabb pasiba, ott a kapcsolat az ő komplexusai miatt ért véget. Számomra a magasság semmiféle vonzerővel nem bír, én a széles hátra bukom :) Ráadásul magas pasival csókolózni is kényelmetlen.

Egy feminista

nov. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!