Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Alacsony fiúk, titeket nem...

Alacsony fiúk, titeket nem idegesít, hogy a lányok nagy részeg magasabb vagy nagyobb tömegű tőletek?

Figyelt kérdés
Engem baromira idegesít, így még szép, hogy sokkal nehezebb barátnőt szereznem, hisz kb. minden második csaj magasabb vagy nagyobb súlyú tőlem és ugye mint tudjuk ösztönösen taszítónak látják a lányok a kisebb magasság vagy kisebb tömegű fiúkat. Nincs értelme tagadni ez ösztön, mint, hogy a négerek vonzóbbak a lányok számára, mint a fehérek, mert ők csodálato genetikai változatosságot hoznak az életünkbe, más testszag mellett vagy, hogy egy kigyúrt állat mellett biztonságot éreznek a lányok.

2013. aug. 24. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
haha szopó, én 190 cm vagyok ami kb pont tökéletes mindenre
2013. aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
ui.: remélem segítettem
2013. aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy?Amúgy nem a magasság számít,első hozzászóló meg egy szerencsétlen tuskó.(Ha törölnék a kommentjét,nem magamra értettem.)
2013. aug. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
nem a kommentet kell törölni hanem ezt a napi tucat,rinyapin@ kérdést!
2013. aug. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én 166 cm magas vagyok, elég alacsony, de van barátnőm, szóval 1-nek biztos, hogy te is be fogsz jönni. :D
2013. aug. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ez h jön ide?

A magas embereknel iphone-juk van?

2013. aug. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez baromság. Egyedül az arc határozza meg, hogy ki a jó pasi és ki nem. Érdekes, minden alacsony jóképű srácnak akit ismerek, csinos barátnője van. Ellenben ha nem jóképű, azt mondják neki hogy alacsony, így könnyebb lekoptatni. Ez van.
2013. aug. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na persze! És a magas de nem jóképűnek akkor mit mondanak, okostóni???
2013. aug. 25. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hehe én magas vagyok és jóképű, remélem segítettem
2013. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8-as az ilyet nem szokták egy pasi szemébe mondani, hogy "figyelj nem vagy helyes menj már a francba" (pedig nyilván ezt gondolják. Másképp szokták őket lekoptatni és valamit ki kell találni.
2013. aug. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!