Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszik neki, ha lenöves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszik neki, ha lenövesztem a hajam?

Figyelt kérdés
Párom szeretné, ha lenöveszteném a hajam, el is kezdtem de nekem nem tetszik. Nem örülne, ha melíroztatnám stb. Egy dolgot nem értek. Neki tetszik a saját, sötétebb hajszínem, ami szerintem semmilyen. Mégis megnézi a festett hajúakat.

nov. 23. 11:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

"megnézi a festett hajúakat"

Akkor tök mindegy, mit csinálsz, legyen úgy ahogy te szereted.

Ha másogat nézeget, már mehet is. Nem komoly a dolog.

nov. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Pont ma mondták, hogy túlféltékeny vagyok, de ez engem nem zavar ha megnéz másokat, mondjuk ő minden nőneműt megnéz. Nézi, hogy nincs rajta melltartó stb,a popsiját stb. Szerintem az nem gáz, csakha utánuk fordul. Csak furcsa, hogy az én hajamnak meg legyen eredeti a hajszíne, de azért máson tetszika szőke, én meg legyek természetes.
nov. 23. 12:01
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

"ez engem nem zavar ha megnéz másokat"

Majd fog, ha el is megy utánuk.

nov. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon fontos, hogy vonzódjon hozzám a feleségem, de az is, hogy jól érezzem magam a bőrömben. Ezt kell összeegyeztetnetek nektek is.


Megnézni a nőket az utcán nem feltétlenül gáz, de én azért nem szoktam olyan részletességbe menni, hogy odaszóljak a feleségemnek "hű odanézz, azon a nőn nincs melltartó, AZT A RUGÓS SZERKEZETES MINDENSÉGIT VOOUUUÁÁÁ!!" persze nem voltam ott, nem tudom, ez a "hogy nincs rajta melltartó stb, a popsiját" a barátodnál miben merül ki. :D

nov. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Mert te legyél a festetlen hajú/arcú szürke egérke, aki rendben tartja az otthonát meg szopkodja, ő majd elmegy otthonról festett hajúakat dugni.
nov. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kerdezu, hogy szerintem szép-e a nő akit megnézett.
nov. 23. 13:41
 7/16 anonim ***** válasza:
28%
#1/#3 válasza a tipikus gyakoris reakció, köszönőviszonyban sincs a valósággal. alap szinten mindenki megnéz másokat, az meg külön vicc, ha valaki ennyiből jövőbeli megcsalást vizionál.
nov. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
29%

"Mert te legyél a festetlen hajú/arcú szürke egérke, aki rendben tartja az otthonát meg szopkodja, ő majd elmegy otthonról festett hajúakat dugni."

mert aki talál magának festetlen hajú házi csicskát, az szerinted nem tudna magának találni festett hajú házi csicskát?

jézusom. honnan szednek itt az emberek ennyi badarságot?

nov. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, a kérdésedre annyi a válasz, hogy kérdezd meg őt, ne pedig itt kombinálj.
nov. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"mert aki talál magának festetlen hajú házi csicskát, az szerinted nem tudna magának találni festett hajú házi csicskát?"


A csicskítás része az, hogy lerombolom a személyiséged, az önbizalmad, és elnézed nekem, hogy másokat dugok.

nov. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!