Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért afelé terelgetik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért afelé terelgetik a szálakat a barátaim, aki egy picit se tetszik?

Figyelt kérdés
Van két ember, akik a barátaimmal vannak összeköttetésben. Az egyik átlag alatti, a másik átlagos. Az átlag alattit bíztatták fel, hogy írjon nekem és hívjon el valahova, amikor mondtam, hogy nem jön be egyáltalán. Külsőre undi, igénytelen. A másik normálisabbnak tűnt. Rá akartam írni, de nagyon le akarnak beszélni róla, pedig ő még tetszene is.
nov. 13. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért a barátaid irányítanak egyáltalán?

N

nov. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

Hát ebből az jön le, hogy túlértékeled magad

Persze nem mondom hogy 100%, de mindenesetre gyanús

nov. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán intézd magad ezt.
nov. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarnak lebeszélni róla?? Tudnak vmit?

Neked kell ám döntened.

nov. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Figy' te a saját életed éled vagy másokét, mások elvárásainak akarsz állandóan megfelelni? Azzal menj randizni aki neked is tetszik, ne azzal amit kívülről az okostojások rád akarnak erőltetni. Ha nekik annyira bejön, akkor menjenek ők randizni vele 😂
nov. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert azt a csavot birjak.. ezek nem baratok amugy.
nov. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!