Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első randin? Szerinted? Kort is

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin? Szerinted? Kort is

Figyelt kérdés
Sziasztok, lányok és fiúk mit gondoltok. Első randin egy fiú mackó nadrág vagy inkább farmer nadrágban menjen? Melyiket és miért? Gáz a mackó nadrág?

2023. nov. 23. 20:29
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól függ, hogy szeretnél-e második randit.
2023. nov. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
94%
Elég nagy proliság lenne első randiban mackóban menni. Nekem is volt 1-2 mackónadrágos első randim, kb szégyelltem bemenni a helyre a pasival, nyilván nem lett második randi...
2023. nov. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a randipartnered is ilyen kultúrkörökben mozog, ahol a farmer elegánsnak számít, a melegítő pedig szexinek, akkor menj nyugodtan mackóban... facepalm
2023. nov. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Mackó??? 😂😂

A farmer max a mackohoz viszonyítva elegáns, de randira jó.

2023. nov. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
95%

Ha mackóban jelennél meg, számomra azt üzennéd, hogy a fáradtságot sem vetted, hogy normálisan felöltözz. A mackó egyáltalán nem szexi. Nekem ami bejönnek, az a farmer inggel.


37 N

2023. nov. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
94%
Gáz a mackó, egy farmer plusz sima ing tökély, a mackó kb ilyen helo szia gyere fel hozzám dugunk sugárzó meg plusz igénytelen
2023. nov. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%

Nem ezen fog múlni... hanem a férfi kisugárzása, energiája, milyen érzést vált ki a nőből. Nem azon hogy milyen nadrág van rajta. Elég sekélyes hozzászólások.

Nekem volt hogy nő kérte első randin sportosan jöjjek (frizbi).

Exemhez ingben jártam, és szólt hogy nem muszáj miatta kiöltözni (ő sem volt igénytelen, szép egyberuhák stb.) - mondtam hogy nem miatta, hanem éppen így éreztem jól magam, megjelenni az utcán.


Ismétlem, krvára nem ezen fog múlni egy kapcsolat, és az hogy épp melegítőben van, nem tükrözi hogy amúgy milyen a ruhatára.

2023. nov. 24. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

"szégyelltem bemenni a helyre a pasival"


Tudod ez visszafelé is működik...

Ha te ezzel vagy elfoglalva hogy mások hogyan látnak, egy melegítő nadrág miatt, ahelyett hogy igyekeznél megismerni a másik személyiségét, belső értékeit... akkor biztosan nem kellenél, és örülnék hogy ez hamar kiderül hogy felszínes vagy.

2023. nov. 24. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
95%

18-as már ne haragudj, ha én veszem a fáradtságot, hogy már előtte nap kitalálom,hogy mit veszek fel, még a barátnőimet is megkérdezem, sminkelek 1 órát, akkor a pasi ne jelenjen már meg egy olyan ruhadarabban, amit csak sportoláshoz meg otthon illik hordani. Ez nettó tiszteletlenség.

Arról nem is beszélve, hogy az első randin mindenki odadobja magát, ha neki egy melegítő az odadobás, akkor később csak szakadt/retkes melegítőre számíthathatok, annál lejjebb már nincsen...

2023. nov. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha gàdzsò a nő mehetsz simàn !


Gàdzsò= paraszt

2023. nov. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!