Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hányadik randin illik szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randin illik szerintettek lefeküdni egy férfivel?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 09:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs.
2010. máj. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szerintem sincsen. Mindenki akkor teszi meg, amikor jól esik neki. Én személy szerint randin nem feküdnék le senkivel. Csak akkor, ha már biztosan mindketten úgy gondoljuk, hogy egy pár akarunk lenni. Az ismerkedős randikon nem.
2010. máj. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem illem kérdése, hanem azé, hogy mikor érzed úgy. Mennyire vagytok egy hullámhosszon, mennyire jöttök ki jól egymással, mennyire illetek össze, mennyire ismerted meg, stb. . Mi például a harmadik találka alkalmával jutottunk ide kedvesemmel, lényegében egy hét alatt, de van, akiknek ez hónapokba telik. Csak rajtatok múlik.
2010. máj. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez attól is függ, hogy milyen kapcsolat, csak egyéjszakás, vagy tartósnak szeretnéd. Valahogy én mindig úgy voltam (vagyok) vele, hogy meg kell ismernem az illetőt, közel kell, hogy érezzem magamhoz, és utána jöhet a szex. Nálam ez legalább 1- hónap, 2 kell legyen, de szerintem ez változó. Mindenki másképp érez. És még azt is gondolom, ha mindent oda adok első nap, akkor mtől leszek érdekes? De ez lehet, hogy már cak maradiság.
2010. máj. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első randin megvolt a szex, és 28.-án leszünk egy évesek.
2010. máj. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első _előtt_.
2010. máj. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%

Illik? Ne már...akkor tedd meg, amikor eljött az ideje, hogy mennyire vagytok egy hullámhosszon....ja, és ha bizti nem baltás kéjgyilkos:P

Amúgy ha te vagy a nő, akkor a te kezedben a döntés, te tiszteled meg ennyi bizalommal:)

Amúgy volt barátom, akivel egy hónap után feküdtem le, de a mostanival pl az első randi végén...igaz, ismertem már 3 éve.

2010. máj. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

1. randi: mozi

2. randi: vacsora

3. randi: szex

2010. máj. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nagyjából az első v második,esetleg 3.randin volt mindig..és nem volt rossz döntés egyiksem.Komoly kapcsolatok voltak.
2010. máj. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Amúgy ha te vagy a nő, akkor a te kezedben a döntés, te tiszteled meg ennyi bizalommal:) "


Hogy te mekkora idióta vagy...ez mindkettejük döntése, és mindketten megtisztelik vele egymást!

2010. máj. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!