Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első randin? Szerinted? Kort is

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin? Szerinted? Kort is

Figyelt kérdés
Sziasztok, lányok és fiúk mit gondoltok. Első randin egy fiú mackó nadrág vagy inkább farmer nadrágban menjen? Melyiket és miért? Gáz a mackó nadrág?

2023. nov. 23. 20:29
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Leggingsbe menj és futó felsőben, mondd hogy csak épp erre futottál.
2023. nov. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
2%

"hogy már előtte nap kitalálom,hogy mit veszek fel, még a barátnőimet is megkérdezem, sminkelek 1 órát"


Látom nem sikerült megérteni. Nem a ruhát, megjelenést kellene hozni elsősorban hanem önmagad, de gondolom üres vagy belül teljesen.

1 órát sminkelsz? Micsoda időpazarlás. Alapból nem randiznék ilyennel, csak természetes kinézetűvel.


"akkor később csak szakadt/retkes melegítőre számíthathatok"


Ezt is írtam - de ezek szerint semmit nem sikerült megértened, felfognod - hogy az hogy éppen melegítőben van, nem tükrözi a ruhatárát. És ugyan miért lenne szakadt/retkes? Melegítő szerinted nem lehet tiszta, normális?


"amit csak sportoláshoz meg otthon illik hordani"


Ne te mondd már meg légy szíves hogy mit hol illik. :)

2023. nov. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
86%
22# szerintem meg te vagy az, akivel alapból nem randizna senki, ritka egy tenyérbemászó és bunkó kommunikációs stílusod van. Mégis mi rossz van abban, hogy valaki leírta a véleményét? Ha szerinted a mackógatya illik egy randira, hát menj abban. De akibe szorult egy minimális kultúra, az azért tisztában van vele, hogy hová, mit illik felvenni, és nem megy mackógatyában randizni, farmerben operába, strandpapucsban étterembe, stb. Nehogy már felszínes legyen valaki, amiért nem egy putriban szocializálódott.
2023. nov. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Mackò, de csak akkor, ha ki van szakadva a tèrd rèszènèl ☝️🤭
2023. nov. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
4%

23: Aha, én vagyok a bunkó, de te azonnal személyeskedsz meg sértegetsz, meg hogy velem biztos nem randizna senki blabla.


Nem mondtam meg hogy hová mi illik - a másik válaszolóval ellentétben - ezért kérlek ne adj szavakat a számba, és próbálj meg értelmezni, köszönöm.

Annyit mondtam, és ezt fenntartom, hogy nem ezen fog múlni egy kapcsolódás az első randin, vagy akárhányadikon, hogy milyen nadrág van rajta.

Szó sem volt Operáról, étteremről, feleslegesen eltúlzod. Igen az ember megtiszteli a helyet, társaságot, az esztétikus kinézetével.

Meg nem ilyen helyre mész ELSŐ randin amikor nem ismeritek egymást, hanem sétálni, tea, kávé...

Előítéleteid tartsd meg magadnak inkább.

2023. nov. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
85%
Miért 22-es szerinted ennyire nem számít az első benyomás? Ott már eldől minden és nem fogod tudni megfordítani semmilyen csilli-villi személyiséggel, mert elsőre azt mutattad, hogy nem tiszteled meg a másikat minimum 1 farmerral. Melegítőben tényleg csak az alja réteg jár, a tipikus Leonídász vállalkozó, szóval mindenkinek megvan róla a véleménye. 1 pasi jelent meg velem első randin melegítőben, az is alkesz volt. Az összes többi fel tudott húzni egy farmert, érdekes...
2023. nov. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
2%

26: Az a baj hogy megint ferdítesz. 'Első randi' szerepel a kérdésben. Tehát, nem ott fog adódni az első benyomás, hiszen az már megtörtént, nagy eséllyel online, tehát fotók alapján, vagy élőben, ha úgy cseréltek kontaktot.


Bárki lehet melegítő/sport ruhában, illetve az is nézhet ki jól, persze akinek a megrögződése hogy az mindig szakadt/retkes ugye... arra kár pazarolni szót. Meg aki szerint minden melegítős alkoholista.

OK, ez volt a te személyes tapasztalatod - nekem is megengedett ugyanez? Mert ahogy írtam, volt hogy kérte, kifejezetten sportosan jöjjek első talira, az exemnek meg jobban tetszett a sportosabb megjelenés a farmer+ing helyett. Nem bálba érkezve, csak normál együttlétek.

De akkor harmadjára is ismétlem: krvára nem ezen fog múlni egy emberi kapcsolat, ne legyünk már ilyen felszínesek.

2023. nov. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Jó most már szerintem elég sokféle nadrág van a tipik farmer meg a tipik mackó között. Ez kb 20 éve volt ennyire durván elkülöníthető. Olyat vegyen fel ami utcai viselet, azon belül felőlem lehet pamutosabb anyagú, vagy sztreccs, vagy farmer hatású vagy ilyen olyan csoda nadrág, mindegy.
2023. nov. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Susogòs dzsoging nadràgba menj ès makkos cipőben 🫣😆
2023. nov. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!