Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy azoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy azoknak működik egy kapcsolat, akiknek becsúszik egy gyerek pár hónap járás után?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom, hogy mennyivel jobb ha 2 ember egy jó pár évet eltölt úgy, hogy nincs gyerek, és csak élvezik egymás társaságát, jobban kiismerik egymást. Viszont én egy pár ismerősnél látom ezt, hogy pár hónap múlva becsúszik egy gyerek, és a pasit örökre megfogta, mert a legtöbbször az ilyeneknek esküvő is lesz a vége.
nov. 24. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Kémia ls szerelem, szerencsés terhesség, egyszerű eset kisbaba, normális rokonok, vagy távoli rokonok, elég pénz, normális lakás, normális munkahely.
nov. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez mi?
nov. 24. 17:58
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mázli, kivétel a szabály alól, illetve az, hogy te kívülállóként soha nem fogod tudni, milyen is egy kapcsolat valójában, nem csak az ilyen-olyan családtámogatások kedvéért házasodtak össze, nem csak külső nyomásra próbálnak megfelelni az elvárásoknak, nem csak a gyerek miatt igyekeznek jobban a kapcsolatot megtartani még akkor is, amikor már rég véget kéne vetni neki. Kívülről sosem tudod megmondani, hogy egy kapcsolat milyen, akármi szempontot is próbálsz figyelembe venni. Lehet tényleg jó. Szerencsések voltak, a véletlenül becsúszott gyerek nélkül is ez lett volna a vége, csak más a sorrend és megsürgette őket a baba érkezése. De lehet, hogy nem. Csak ők tudhatják, mi az igazság.
nov. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért az, hogy a becsúszott gyerek miatt elveszi, még nem jelenti, hogy jól működik a kapcsolatuk. Abból se indulj ki, hogy mit látsz a közösségi oldalaikon. Ha nem ismered őket közelről, nem tudhatod, hogy valóban mi a helyzet.

Biztos van, akinek jól alakul, de azért az ilyesmi külső hatásra történő házasságoknak sokszor lesz válás a vége. Erre kár irigykedned.

nov. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán felelősséget tudnak vállalni egymásért.
nov. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek ilyen párokat, ahol 1 éven belül jött a baba és együtt vannak sok éve és látszólag jól működik. Szerintem ők amúgy is együtt maradtak volna. Bőven van példa az ellenkezőjére is. Nem hiszem, hogy ahol együtt maradtak, az kizárólag a gyerek miatt van. Valószínű, a gyerek is azért jött ilyen gyorsan, mert akkora volt a hév, hogy nem tudtak józanul gondolkodni szex közben, jól működtek együtt. Legalábbis akiket én ismerek.
nov. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Nézzük meg 2, 5 vagy 10 év múlva hogy állnak majd ezek a kapcsolatok.
nov. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Én ismerek olyan párt akik az első randin lefeküdtek és baba is lett belőle. Azóta házasok két gyerekkel.


Én ezek után azt nem értem, hogy miért mondják, hogy egy eljegyzéshez (amit fel lehet bontani 5 perc alatt) milyen rövid idő a 2-3 év, mert nem ismered ki a másikat ennyi idő alatt, de gyerek az jöhet egyből persze :D

nov. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
A kényszer (a gyerek) nagy úr.
nov. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Az, hogy esküvő lesz a vége, meg hogy ezzel örökre magához láncolta, még nem azt jelenti, hogy ténylegesen működik is a kapcsolat. Létezhet persze, a nagy számok törvénye alapján ilyennek is léteznie kell, de nem ez a jellemző.
nov. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!