Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogalomzavarban vagyok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalomzavarban vagyok, mit is jelentenek pontosan és részletesen az ilyen emberi kapcsolatok?

Figyelt kérdés

-Kaland:


-Szexkapcsolat:


-Barátság extrákkal:


-Laza kapcsolat:


nov. 25. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mind a 3 ugyanaz. Csak dugnak, de nincsenek együtt, nem együtt tervezik és képzelik a jövőt. Ismerkedhetnek mással is, hátha találnak jobbat a dugópajtijuknál.
nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Kaland lehet egy menet. De a több interkózust ölel magába. Az összes a szexről szól egyedül. Nincs benne felelősség, viszont kötődés lehet, sőt szerelem is kialakulhat, de aki előbb utóbb komoly kapcsolatban kötnek ki az egyénnek.
nov. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*többi több, akkor
nov. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Kaland nálam, pl egy nyári szerelem nyaraláskor, ami később nem fog folytatodni.(távolság miegyebek miatt, de jó emlék)

Szexkapcsolat pl akihez átjársz k.félni és érzelmileg silány az egész, vagy érzelmi sivatag akkor is ha programok vannak együtt meg anyámkinja nem jelentesz a másiknak semmit es neked csak ló nincs alapon van, jobb mint a semmi alapon.

Barátság extrákkal amiben lelki dolgokat is meglehet beszélni egy húron vagytok egy az eméletetek is pl mindketten egyetemen v suliban vagy küzdve az álláskereséssel önkereséssel stb.


Laza kapcsi az nekem ugyanaz mint a szexkapcsolat.

nov. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*hasonló az életetek pl mindketten sulisok vagytok
nov. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Kaland: Egyszeri szex egy kvázi idegennel.


Szexkapcsolat/Barátság extrákkal (ez a kettő ugyanaz): Többszöri szex egy kvázi idegennel, vagy egy korábbról ismert emberrel, akivel max barátok vagytok, de a szex az mehet.


Laza kapcsolat: Talán ez a legérthetetlenebb, mert lényegében együtt vagy valakivel, szexeltek, de amúgy mással is, csak éppen úgy, hogy a másik fél is tud róla, tehát nem sunyiba. Nincs szó megcsalásról, mert meg van beszélve. De ez nem a klasszikus kapcsolat, ez (számomra legalábbis) beteges.

nov. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Számomra ugyanaz az összes.
nov. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A hatos válaszát írnám én is, nagyjából szó szerint.
nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én kb. úgy tudnám leírni:

- kaland: én ezt általában egyéjszakásokra szoktam használva látni... összejönnek egy dugás erejéig, aztán mindenki megy a maga dolgára

- szexkapcsolat: egy fix emberrel összejárnak dugni

- barátság extrákkal: szexkapcsolat, csak ezen felül még barátok is... megbeszélnek egymással dolgokat komolyabban, vannak közös hobbijaik

- laza kapcsolat: nem terveznek komolyan egymással, de partnerek szexben és egyéb szabadidős programokban (pl. elmenni ide-oda, pl. mozi, étterem, kirándulás), és valamilyen szinten felvállalják egymást a nyilvánosság előtt

nov. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!