Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok milyen emberi kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen emberi kapcsolatot tudtok elképzelni olyan pasival aki külsőre nem vonz, de belsőre igen, és fordítva?

Figyelt kérdés
Olyan pasival aki jóképű, külsőre vonzó számotokra, de a személyisége nem szimpatikus, és egy olyan pasival akinek megfog a személyisége, de nem jóképű, és nem vonzó külsőre a ti ízlésetek szerint.

2023. júl. 11. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki belsőre vonz, barát.


Aki külsőre belső nélkül - ezt nem tudom, ilyen még nem volt.

2023. júl. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Jóképű, de nem szimpatikis - Leginkább semmilyen kapcsolat, max. elviselem, ha kollégám vagy ilyesmi.


Nem jóképű, de megfog a személyisége - Barátság, de ha hajt rám, akkor az sem.

2023. júl. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%
Aki eléggé jóképű annak jó belsőt "csinálnak" akár tök konvencionális jellemzők manipulálásával pl :" ez meg az nem lenne szép dolog alapesetben de neki olyan stílusa van ilyenkor is hogy .... hovatovább neki még az is jól áll ahogy ezt teszi ....."
2023. júl. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki belsőre vonz, nem tud külsőre nem vonzani, hacsak, 160 cm alatti, vagy pupos...
2023. júl. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki belsőre és külsőre is szimpatikus, azzal párkapcsolatot tudok elképzelni.

Aki belsőre szimpatikus, de külsőre nem, azzal barátság jöhet szóba.

Aki külsőre szimpatikus, de belsőre nem, azzal semmit nem tudok elképzelni.

Aki belsőre és külsőre se szimpatikus, azzal még kevésbé tudnék mit kezdeni.

2023. júl. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Jártam 130 kilós tömény zsírral és szerelmes voltam nagyorrú ronda csontvékony paliba is. Illetve jártam olyannal, aki külsőre adonisz volt, belül meg rohadt.


Úgyhogy nekem aztán mindegy, én mindenkivel járok :D

2023. júl. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyikkel se semmilyet. Maximum, ha kollégák vagyunk, semleges, korrekt, távolságot betartó, szigorúan munkakapcsolatot.
2023. júl. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Megismertem egy férfit.

Egy véletlen telefonhívás álltal.

Nagyon kellemes hangja volt.Kedves udvarias.

Majd rám írt viberen.Tetszik neki a hangom :)

Elkezdtünk ott írni, fél év után találkoztunk.

Külsőre nem az esetem, de addigra a belsőjével már rég az újjaköré csavart :)

Masodik randin már már jóképűnek láttam :)

Iszonyat okos ! Kedves, Udvarias, Figyelmes.

Általa tudom, nem minden a külső !

2023. júl. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

vonzó külső, rossz személyiség --> semmilyen "közeli" kapcsolat, vonzónak is csak addig tűnik igazából míg rá nem jövök, hogy a belső milyen


vonzó belső, nem előnyös külső --> van egy "kedvelési" szint, ami után a külső is vonzóvá válik ha nincs nagyon taszító tulajdonsága (pl. nem hiányzik sok foga elől, nincs rajta +50kg felesleg stb).

2023. júl. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amúgy aki olyannal jön össze, akit alapból rondának talál, majd beleszeret, akkor szépnek találja, de elmúlik a rózsaszín köd, akkor leél vele úgy egy életet, hogy egy számára ronda emberrel van együtt?
2023. júl. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!