Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az egymás mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az egymás mellett elbeszélést megszüntetni?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem hogy ez történik velünk.



Például:


Én is megcsinálom a házi munkát de sokszor úgy érzem hogy inkább csak én csinálom.

Erről beszéltem vele. Elmondtam hogy ha apránként szinten tartod minden nap, vagy helyre rakod és nem az van hogy munka után semmit nem csinálsz akkor nem erre megy rá a hétvégéd hogy házimunka es a saját dolgaid csinálni kellene ( mert hétkozben semmit nem foglalkozol vele) és el tudnánk menni kikapcsolódni. Nem azért nem megyünk sehova mert ezeket kell megcsinálni és csak azért mert hétkozben semmit sem csinál a feladataiból és csak gyűlik


nov. 25. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Házasodjatok össze és csináljatok 3 gyereket. Ja ne.
nov. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%
Figyelem a másik dolgai felé, a másik gondolkodásának megértése, problémák átnézése, feladatok kiosztása, összehangolása.
nov. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!