Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnál.?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ismerkedek egy nővel. Napi szinten beszélgetünk. Tegnap 9kor már elment aludni. Úgy volt hogy ma 1-2órakor talalkozunk. Ez lenne a masodik randi. Reggel írt 5órakor hogy ne haragudjak de el aludt. Azóta nem elérhető. Marmint jelzi a messenger hogy 5 óraja volt elérhető.

nov. 26. 13:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy elaludt. Mikor kellett volna kelnie, 2-kor? xd
nov. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
1-2 órakor? De hát már 1 múlt...
nov. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%
Velem találkozott. Bocsi hogy megcsúsztunk
nov. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%
velem fél2-kor fog, fél3tól a tiéd
nov. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%
Hívd fel, hogy hol találkoztok 2-kor?
nov. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
85%
#4 ha veled se húzódik el... Ügyes lány nagyon! Kérdező, szerintem 4-5 körül kapod meg végül!
nov. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%

#5

Az lúzer dolog. Én azért hívnám fel, hogy már itt várom fél órája és kva hideg van. Siessen már. Aztán rányomnám. De úgy hogy a fotelben ülök. Hagy menjen

nov. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Na tehát. Tegnap este 9 órakor elment aludni, előtte már megbeszéltétek hogy ma (gondolom DÉLUTÁN) 2 körül találkoztok. Ma REGGEL 5kor írt hogy elaludt, ezzel kvázi lemondva a DÉLUTÁN kettő órakor esedékes randit.:D


Na most én sem vagyok egy morning person, elég nehezen kelek fel de hogy egy hajnali 5ös kelésre hivatkozva mondjak le egy délután 2es randit, amiatt hogy "elaludtam" az azért még nekem is túlzás lenne...

nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
8. Nem azt mondta reggel aludt el. Hanem tegnap este 😁👌
nov. 26. 13:44
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenekkel minek ismerkedsz
nov. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!