Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondolnal a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnal a helyemben?

Figyelt kérdés

Ismerkedtek ,beszélgettek, nagy nehezen ossze jön egy randi ,ami spontán sikerült!

Elváltok ,utána már nem keres ,rá írsz a pasival már csak kivancsisagbol h miujsag ,Bem igazán akar valaszolni mar eleve késő este volt ....nem zaklatod!

Másnap meg írod neki h ne haragudj de engedjük el ezt az egészet, mert nem egymást kerestük, erre a válasz..<.magyarázzam meg neki miért. >

Le írom az én allas pontom ,ő ugyan azt állítja mint én...(érdekes volt ...)aztán elvileg be jövünk egymásnak meg meg volt szeppenve ,hogy egy klassz és szép csajjal találta szembe magát....na ...azóta ma 2 szót váltottunk de eddig még allas nélkül keresett .Én már nem fogom !

Elvileg szombaton vagy vasárnap találkozni akar de nekem itt nagyon furcsa valami ....egy kis segítséget kerhetek ?előre is köszönöm szépen!!!n33(ff39)


2023. okt. 13. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Akkor én most tolmácsot kérek.
2023. okt. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Érdekes...kaptam levelet ,ők hh értették?

Nehéz kérdés;)?!

2023. okt. 13. 15:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem taktikázni akart, elhitte azt a baromságot, hogy a nő érdeklődését azzal lehet felkelteni, ha randi után eltűnik.
2023. okt. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3'nekem mar ez is megformált a fejemben ...de egyszerűen nem térek napi rendre ...lehet ma még este ír, nem tudom mit csináljak vele ?!?!nekem nagyon furcsa itt valami
2023. okt. 13. 15:22
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
B/C/D opcióként szerepelsz nála.
2023. okt. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is
2023. okt. 13. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!