Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Fiatal nők ösztönösen vonzódn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Fiatal nők ösztönösen vonzódnak idősebb férfiakhoz" hazugságot hogy gondolhatják komolyan???

Figyelt kérdés

Ez a randiguru csávó nyomatja ezt a baromságot, meg még sokan mások is terjesztik.


[link]


Ilyen beteges dolgokról beszél hogy a legtermészetesebb dolog 40-50 évesen 20-as nőkre nyomulni és sőt azoknak ez nagyon izgalmas!!! Mi a f*sz???



nov. 27. 07:36
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
86%

Egyedi esetek. Igen ritkák.

Általánosítani ostobaság.

nov. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
54%

Ezzel nincs baj, azzal van a baj, amikor 14-5alatti nőkre nyomul bárki...


P.S. én nőként, szintén az idősebb férfiakat kedvelem. Normalisak, tudnak bánni a nővel, nem akarnak felezgetni az ettermekben, van egzisztenciájuk, kibulizták magukat.

nov. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
22%

2

Mi az a 14-5alatti ?


Amúgy Én nyomultam 13 évesre amikor 14 voltam, az baj?

nov. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:

# 2


de mióta kedveled az idősebbet? 20 évesen 40 éves tetszett?

nov. 27. 07:42
 5/59 anonim ***** válasza:
84%

Surprise surprise, ezek a csávók valójában nem tanítanak senkinek semmit, csak bullshitelnek vég nélkül, és alapvetően mindig azt mondják, amit a fizető közönség hallani akar. Mint pl. hogy tele a város húszévesekkel, akik alig várják, hogy lepippantsanak, csak meg kell tanulnod pár trükköt, amit szívesen el is magyarázok neked 150 dolcsiért.


Ha azt mondaná, hogy bazzeg kecseg, 50 éves vagy, keresgélj az 50 éves nők tájékán, szerinted hányan fizetnének neki?

nov. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:

# 5


nem akarom elhinni hogy ezt ennyien beveszik???

nov. 27. 07:45
 7/59 anonim ***** válasza:
75%

3

Nyilvan nem. Az a gáz, ha egy 40 éves nyomul egy 15 evesre

nov. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
14%

7

Azt irtad

"azzal van a baj, amikor 14-5alatti nőkre nyomul bárki"


Vagy nem te irtad?:


a bárki az nem csak 40 éves!


Most akkor mikor hazudtál?


A 2-be a 7. ben vagy mindkettőben?

nov. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
22%

Az érettebb férfiakhoz vonzódnak a normál nők, a tejfölösszájú, éretlen, nincstelen hülyegyerekekhez legfeljebb a beteges, kontrollmániás ősanyák.

Azért, mert egy ilyen pubika fiatal, még nem "jár" neki alanyi jogon a hasonló korosztályú lány/nő, csak álmodhat róla.

nov. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
61%

Apakompluexusos nők vonzódnak idősebb férfihez. Akinek az is annyira számít, hogy 1 nappal se legyen fiatal, annak valami baj van ezzel kapcsolatban a fejében. Inkább azt kéne nézni, hogy mennyire érett valaki, nem azt, hogy hány éves.


Nekem a max ami idősebb volt 4 év volt és megmondom őszintén ez rohadt sok volt abban az életkorban. Fiatalabb srácokkal jártam főleg, max 3 év. Férjem 2 évvel fiatalabb.

nov. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!