Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Fiatal nők ösztönösen vonzódn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Fiatal nők ösztönösen vonzódnak idősebb férfiakhoz" hazugságot hogy gondolhatják komolyan???

Figyelt kérdés

Ez a randiguru csávó nyomatja ezt a baromságot, meg még sokan mások is terjesztik.


[link]


Ilyen beteges dolgokról beszél hogy a legtermészetesebb dolog 40-50 évesen 20-as nőkre nyomulni és sőt azoknak ez nagyon izgalmas!!! Mi a f*sz???



2023. nov. 27. 07:36
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
80%
Majd ha azt látom, hogy ezt a fiatal nők állítják mint jellemzőt és nem a klimaxoló férfiak akkor elgondolkodom esetleg, hogy igaz lehet-e.
2023. nov. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 A kérdező kommentje:

# 20


nekem fel sem tűnt hogy angol XD

2023. nov. 27. 09:21
 23/59 anonim ***** válasza:
27%

"Azért, mert egy ilyen pubika fiatal, még nem "jár" neki alanyi jogon a hasonló korosztályú lány/nő, csak álmodhat róla."


Alanyi jogon senkinek nem jár, vagyis a 40-50-es korosztálynak sem.


Ráadásul közülük magasabb azoknak az aránya, akik csak álmodozhatnak huszonéves nőről, mint a huszonéves férfiak között.

2023. nov. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
78%
Én ösztönösen undorodtam az idősebb pasiktól, miután anyám a válás után rengeteg rohadt öreg faszival jött össze, akiknek szokásuk volt nyúlkálni, tapizni meg csipkedni, olyan 6 éves koromtól. Az első kapcsolatom is egy katasztrófa volt, ahonnan alig tudtam kikeveredni, pedig ott alig volt idősebb a tag. Most boldog házasságban élek egy tőlem 7 évvel fiatalabb pasival, az öregebbeknek meg a látványát se tudom elviselni, ha úgy néznek rám.
2023. nov. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
2%
24! Oké, TE ilyen vagy, és?
2023. nov. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
87%
Az öregedéstől rettegő pasik mondogatják ezt.
2023. nov. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
85%
Ez csak általánosítás egy olyan valaki szájából, aki mások magányából szeretne megélni. Egyébként ezt apakomplexusnak hívják és az USA-ban például sokkal elterjedtebb mint itthon. Nálunk is van azért rá példa, de ennyi. Én nem azt látom, hogy a magyar fiatal nők az idősebbekhez vonzódnának.
2023. nov. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
97%
27: persze, mert a magyar 45-60 közti férfiak olyan lepukkant csövesek, hogy a hasonló korúak se nagyon akarnak rájuk nézni.
2023. nov. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
21%

27

De angol nyelvű a video, ergo amerikai piacra ment ezért se keverjük bele a magyar nőket, mert azok kissé mások!

2023. nov. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
96%

" 14-5alatti nőkre "


???? Őket gyerekeknek hívják.

2023. nov. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!