Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alakuló (netes) (táv)ismertség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakuló (netes) (táv)ismertség esetén ez megcsalásnak tekinthető,ti folytatnátok?Hogyan viszonyulnátok ehhez?(többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány akivel kifejezetten egy hullámhosszon vagyok,eg pár hete beszélünk majdhogynem napi szinten,és mondhatni a közvetett kommunikációs forma ellenére érzelmek alakultak ki,terveztük a talit de kicsit nehezen kivitelezhető mert nagy a távolság amivel igyekszünk megbarátkozni...Szinte már-már (lehet elhamarkodottan) de a "szeretleket" is kimondtuk.Van a csajnak egy régi barátja,akivel sokat találkozgattak amíg szingli volt,ez a találkozás most is megtörtént,ami nekem már rosszul esett de nem annyira mint az,hogy szexeltek is,amit a lány bevallot sírva,nem akarta a fiúval megszakítani a kapcsolatot de amikor megtudta hogy én viszont emiatt vele igen,elküldte a screenshootot hogy a srácot hogy építi le és már ezerszer elnézést kért...Ti folytatnátok az én esetemben az ismerkedést?Egyáltalán ez "megcsalásnak" tekinthető?Mindenesetre nekem rosszul esett és némileg megkoptak az érzéseim,és a bizalmam is,legalábbis most úgy érzem...

nov. 27. 09:12
A kérdező szavazást indított:
Megcsalás és befejezném vele
Megcsalás de nem fejezném be, ezt még elnézném neki
Nem megcsalás klasszikus értelemben,de befejezném vele
Nem megcsalás klasszikus értelemben,és folytatnám vele
18 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem megcsalás. Hát nem is talalkoztatok még 😱
nov. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az igaz de sok "nem netes" pár nincs ennyire szoros kontaktban és "bizalmi kapcsolatban" mint mi a beszélgetéseink mennyiségét és tartalmát tekintve...
nov. 27. 09:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2 dehát nem is ismeritek egymást... Az, hogy irogattok, és bizalmas dolgokat is megosztotok egymással az nem az ismerettség jele. Soha nem beszéltetek élőben, nem találkoztatok, nem csináltatok együtt semmit... Biztos távból osztogattok információkat egy idegennel, tulajdonképpen. Ettől függetlenül én nem folytatnám az ismerkedést, max egy netes "haveri" viszonyt tartanék fent. Ha ennyire nyögvenyelős a találkozás megoldása, ilyen nagy a távolság, és visszahúz még az exhez, akkor az számomra felejtős. Csak a gond lenne ebből az egészből egy kapcsolatban, és véget nem érő drámává alakulna, amire a fene se kíváncsi. Ha valami oknál fogva a távolság csökken, vagy ilyesmi, akkor nem vetném el a komolyabb ismerkedés lehetőségét, de jelen helyzetben nincs értelme.
nov. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

,,Az igaz de sok "nem netes" pár nincs ennyire szoros kontaktban és "bizalmi kapcsolatban" mint mi a beszélgetéseink mennyiségét és tartalmát tekintve..."


Ne nevettes már! :D Soha életetekben nem találkoztatok még, úgy idealizáljátok a másikat, ahogy akarjátok.


Nem megcsalás, de mivel érezhetően érzelmileg kötődik a másik sráchoz, biztosan nem folytatnám vele tovább az ismerkedést.

nov. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!