Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm gyanúsan viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm gyanúsan viselkedik sokszor provokál és veszekszik, most azt mondja tartsunk szünetet?

Figyelt kérdés

Múltkor elrohant itthonról, de itt hagyta a telefonját és voltak benne üzenetek egy pasitól , hogy összejárkálnak talizásra.



Te mit tennél?


nov. 27. 14:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Ugye nem kérdezed komolyan?

Fogadd el a szünetkérést és várd epekedve, többedik hapsinak valamikor visszafogad-e az udvartartásába.

nov. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Ki vagy rúgva! Más baXa!!!
nov. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Hagyd ott. Mond hogy a szünet az olyan mintha szakitanatok ezért ha ezt mondta nincs értelme hogy együtt legyetek. Halott a kapcsolat egyébként.
nov. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1,2 nem tudtátok ezek szerint a kérdést értelmezni !


Azt kérdeztem te mit tennél, nem azt, hogy hablatyolj itt össze-vissza!


3.

A barátnőm még nem tudja, hogy megtudtam, arra gondoltam kicsit szivatom!

nov. 27. 15:00
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

De, nagyon is tudtam értelmezni.

Többet biztos nem állnék vele szóba, külön-külön egyik (megcsalás) vagy másik (szünet kérése) okán sem, nemhogy a kettő együtt.

Önbecsülésed?

nov. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

Te láttad az üzeneteket, romantikus kapcsolat van közöttük, vagy baráti?


Szerintem általában érzelmileg könnyebb szünet helyett szakítani, ha nem megy, akkor nem érdemes erőltetni, főleg, ha gyerek sincs tervben sem. Ha gyerek nélkül ennyire fasírtba kerültetek, akkor gyerekkel százszor nehezebb lesz. Még akkor is nehéz, ha nincs több évnyi sérelmetek, amit egymás fejéhez vágtok egy veszekedés során, vagy ha annyira jól tudtok kommunikálni, hogy vitáztok és nem veszekszetek. Egy potenciális megcsalás túl fájdalmas ahhoz, hogy könnyen túllépj rajta.


Én nem biztos, hogy megpróbálnék bosszút állni. A legjobb bosszú, ha boldog kiegyensúlyozott életed lesz utána. Esetleg elkezdenék egy hobbit és megpróbálnék sikeres lenni, hátha az segít a boldog életben.

nov. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudod megszivatni, ő szivat téged jó reggelt! Szakítani kéne. Nincs önbecsülésed?
nov. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Most irt üzenetet, hogy ki akar békülni, felhivtam, megbeszéltünk ma este egy randit, a terv szerint jól meg***om, aztán meglátom mi lesz, max

megtartom dugópartnernek, arra jó!

nov. 27. 15:24
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
Tedd azt. Használd ki testileg és mond el neki mit tapasztaltál vele kapcsolatban.
nov. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

És miből gondolod, hogy ő akar a dugó partnered lenni? :)

Ha mégis, akkor igencsak kölcsönös az az "arra jó", ráadásul ő már most mást keres. Lépéshátrányban vagy.

nov. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!